24h online
Słodkie zmartwienia źródło: Paramount Pictures

Słodkie zmartwienia

Młoda i przebojowa Alicia Silverstone – piątek, 20:00

Przebojowa nastolatka Cher ma wszystko, czego zapragnie. Bogatego ojca, wianuszek przyjaciółek, pozycję w szkolę. Potrafi zjednać sobie każdego i wie jak osiągnąć upragniony cel. Przekona się jednak, że z uczuciami nie warto igrać, a serca nie da się oszukać.

15-letnia Cher Horowitz (Alicia Silverstone) mieszka w Beverly Hills. Jest przebojowa, kocha modę i zakupy. Przy pomocy swojego wdzięku i sprytu potrafi manipulować otoczeniem. Bogaty ojciec spełnia jej wszystkie zachcianki, a wśród rówieśników Cher uchodzi za jedną z najbardziej popularnych osób w szkole. Swoje umiejętności postanawia wykorzystać, aby poprawić słabe stopnie. Aranżuje związek dwojga samotnych nauczycieli, którzy po odnalezieniu miłości stają się łagodniejsi i milsi dla swoich uczniów.

Cher odkrywa, że wpływanie na ludzi może być przyjemne i przynosić korzyści. Wraz ze swoją przyjaciółką Dionne próbuje pomóc nowej koleżance Tai (Brittany Murphy) w przemianie z brzydkiego kaczątka w piękną kobietę. Wszystko idzie dobrze, dopóki Cher nie postanawia znaleźć Tai chłopaka. Na horyzoncie pojawiają się atrakcyjny kolega ze szkoły Christian (Justin Walker) i trochę staroświecki Josh (Paul Rudd). Przedsiębiorcza Cher przekona się, że igranie z uczuciami może być niebezpieczne, a wszystko nie zawsze idzie według planu.

Komedia romantyczna w reżyserii Amy Heckerling („I kto to mówi”, „Plotkara”) jest swobodną ekranizacją powieści „Emma” Jane Austen. Film odniósł wielki sukces, w samych Stanach Zjednoczonych zarobił prawie 60 milionów dolarów. Przyniósł również sławę aktorce Alicii Silverstone („Batman i Robin”, „Salon piękności”).

słodkie zmartwienia

komedia

film komediowy

Redakcja nowa.tv
date_range 28 listopada 2016 schedule 16:14