24h online
Skoki narciarskie: tak NOWA TV dopingowała Stocha i spółkę źródło: NOWA TV

Skoki narciarskie: tak NOWA TV dopingowała Stocha i spółkę

Kamil Stoch wygrał, drużyna zajęła drugie miejsce

Skoki narciarskie w weekend zagościły pod Wielką Krokwią. W sobotę polscy skoczkowie zajęli drugie miejsce, w niedzielę bezkonkurencyjny był Kamil Stoch, który wygrał po raz czwarty z rzędu. NOWA TV wspierała sportowców od pierwszego do ostatniego skoku.

Skoki narciarskie cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Nie jest to zaskoczenie patrząc na wyniki naszych zawodników: Kamila Stocha, Piotra Żyły, Macieja Kota czy Dawida Kubackiego. Podczs weekendu, kiedy w Zakopanem odbywały się konkursy Pucharu Świata w Zakopanem, o popularności skoków narciarskich mogła się przekonać ekipa telewizji NOWA TV.

Nasz latający, dosłownie, reporter Adam Feder zaczepiał kibiców, sondował nastroje sympatyków skoków, a nawet w stroju skoczka narciarskiego próbował na własnej skórze przekonać się, jak trudna jest to dyscyplina sportu. Skoki narciarskie w Zakopanem okiem reportera NOWA TV.

Zobacz, jak dopingowaliśmy polskim skoczkom:

skoki narciarskie

Redakcja nowa.tv
date_range 23 stycznia 2017 schedule 16:13
Jak skoczkowie ładują swoje akumulatory?
Mistrzostwa w Lahti to też odpoczynek

Trwają mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Dzisiejszy dzień minął pod znakiem kwalifikacji do drugiej tury indywidualnych zawodów, która odbędzie się w czwartek na dużej skoczni. Nasi zawodnicy bardzo intensywnie ćwiczą, ale w wolnych chwilach próbują też odpoczywać. Ich patenty mogą być zaskakujące!

Redakcja 24 godziny
date_range 1 marca 2017 schedule 13:22