24h online
Skoki narciarskie: Polska druga w Zakopanem. NOWA TV kibicuje naszym! [WIDEO] źródło: NOWA TV

Skoki narciarskie: Polska druga w Zakopanem. NOWA TV kibicuje naszym! [WIDEO]

Nasza ekipa dopinguje polskim skoczkom

Polska drużyna skoczków narciarskich zajęła drugie miejsce podczas konkursu drużynowego w Zakopanem. Nasi skoczkowie ulegli tylko nieznacznie Niemcom. W weekend w stolicy polskich Tatr odbywają się zawody pucharu świata, a skoczków na miejscu wspiera ekipa telewizji NOWA TV.

W sobotnim konkursie Niemcy zgromadzili 1116,3 pkt, Polska zgromadziła 1111,2 pkt., a trzecia Słowenia 1102,7 pkt. Nasz zespół skakał w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Maciej Kot. W niedzielę odbędzie się konkurs indywidualny.

Skoki narciarskie. NOWA TV razem z kibicami

Skoczkom pod Wielką Krokwią kibicował komplet 23 tysięcy sympatyków narciarskich lotów oraz kilka tysięcy osób zgromadzonych na okolicznych błoniach. Przez cały dzień z naszymi kibicami był szalony reporter NOWA TV Adam Feder, który przebrany w strój skoczka narciarskiego sprawdzał, jak bawią się kibice na ulicach Zakopanego.

skoki narciarskie

Redakcja nowa.tv
date_range 21 stycznia 2017 schedule 20:36
Jak skoczkowie ładują swoje akumulatory?
Mistrzostwa w Lahti to też odpoczynek

Trwają mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Dzisiejszy dzień minął pod znakiem kwalifikacji do drugiej tury indywidualnych zawodów, która odbędzie się w czwartek na dużej skoczni. Nasi zawodnicy bardzo intensywnie ćwiczą, ale w wolnych chwilach próbują też odpoczywać. Ich patenty mogą być zaskakujące!

Redakcja 24 godziny
date_range 1 marca 2017 schedule 13:22