24h online
Skoki narciarskie: kolejna wygrana Kamila Stocha. NOWA TV była na miejscu źródło: NOWA TV

Skoki narciarskie: kolejna wygrana Kamila Stocha. NOWA TV była na miejscu

Udany weekend Pucharu Świata w Zakopanem

Kolejna wygrana Kamila Stocha w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem polski skoczek zwyciężył przed własną publicznością na Wielkiej Krokwi. Na ulicach Zakopanego przez cały weekend była obecna ekipa telewizji NOWA TV.

Kamil Stoch wygrał zawody Pucharu Świata po raz czwarty z rzędu. W drugiej serii konkursowej polski skoczek pofrunął na niesamowitą odległość, dzięki czemu przesunął się z szóstego na pierwsze miejsce. W czołowej dziesiątce uplasowali się także Piotr Żyła i Dawid Kubacki.

W klasyfikacji generalnej Kamil Stoch powiększył swoją przewagę. Skoczek z Zębu zgromadził 933 punkty i ma 130 pkt. przewagi nad Danielem Andre Tande i 153 pkt. nad Domenem Prevcem. W sobotę polscy zawodnicy zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym

Skoki narciarskie: NOWA TV w Zakopanem

Przez cały weekend na ulicach Zakopanego była widoczna ekipa telewizji NOWA TV. Nasz latający, dosłownie, reporter Adam Feder zaczepiał kibiców, sondował nastroje sympatyków skoków, a nawet w stroju skoczka narciarskiego próbował na własnej skórze przekonać się, jak trudna jest to dyscyplina sportu. Efekty jego pracy możecie podziwiać TUTAJ.

skoki narciarskie

Redakcja nowa.tv
date_range 22 stycznia 2017 schedule 19:44
Jak skoczkowie ładują swoje akumulatory?
Mistrzostwa w Lahti to też odpoczynek

Trwają mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Dzisiejszy dzień minął pod znakiem kwalifikacji do drugiej tury indywidualnych zawodów, która odbędzie się w czwartek na dużej skoczni. Nasi zawodnicy bardzo intensywnie ćwiczą, ale w wolnych chwilach próbują też odpoczywać. Ich patenty mogą być zaskakujące!

Redakcja 24 godziny
date_range 1 marca 2017 schedule 13:22