24h online
Skala agresji. Wszystko o filmie źródło: Epic Pictures Group Inc.

Skala agresji. Wszystko o filmie

Nastolatek kontra płatni zabójcy

Mafijny boss Bellavance odkrywa, że ktoś ukradł mu pół miliona dolarów. Wysyła czterech płatnych zabójców, aby odnaleźli złodzieja. W kręgu podejrzanych jest rodzina Rutledge. Ich dom skrywa jednak tajemnicę, która stanie na drodze groźnym przestępcom.

Gangster Bellavance (Ray Wise) został oskarżony o morderstwo. Czeka go więzienie, jest załamany i zrezygnowany. Jedyne czego pragnie, to uciec z miasta ze swoim synem i zacząć nowe życie na tropikalnej wyspie. Problem polega na tym, że pieniądze, które przeznaczył na czarną godzinę, niespodziewanie zniknęły.

Lloyd (Dana Ashbrook), jego prawa ręka, siłą wydobywa tajne informacje od prawnika, który zdradza kto miał dostęp do pieniędzy gangstera. Po wszystkim Lloyd dostaje jasne polecenie od szefa. Ma odnaleźć i zabić każdego, kto maczał palce w kradzieży. Trop prowadzi do Billa.

Bandyci namierzają Billa (Boyd Ketsner) i Maggie Rutladge (Lisa Rotondi), którzy właśnie przeprowadzili się do pięknego domu. Ich syn Owen (Ryan Hartwig), który nie jest zwykłym nastolatkiem. Chłopak ma zaburzenia i nie kontroluje swoich wybuchów agresji. Gangsterzy nie spodziewają się z kim mają do czynienia. Mogliby się wiele nauczyć od nieobliczalnego nastolatka.

 

thriller

skala agresji

Redakcja nowa.tv
date_range 25 listopada 2016 schedule 16:50