24h online
Siostra Betty. Wszystko o filmie źródło: Daro Film Distribution

Siostra Betty. Wszystko o filmie

Komiediodramat z Renee Zellweger w roli głównej

Mroczna komedia o zacierających się światach: rzeczywistym i serialowym. Film został nagrodzony Złotą Palmą i Złotym Globem.

Na oczach kelnerki Betty ktoś morduje jej męża. Okazuje się, że mężczyzna był handlarzem narkotyków. Kobieta jest w szoku do tego stopnia, że wypiera z pamięci wydarzenia, które miały miejsce do tej pory, a świat rzeczywisty zaczyna traktować jako serial.

Jest przekonana, że telewizyny lekarz to jej były chlopak. Porzuciła go, by poślubić męża. Postanawia go odnaleźć, by odnaleźć też siebie. Nie wie jednak, że w krok za nią do Los Angeles ruszajątakże zabójcy jej prawdziwego męża. Prawdopodobnie w samochodzie Betty ukryłte są narkotyki.

W rolach głównych zobaczymy: Renée Zellweger, Morgana Freemana, Chrisa Rocka, Crispina Glovera i Grega Kinneara. Scenariusz do filmu został nagrodzony Złotą Palmą, a Zellweger Złotym Globem.

siostra betty

komediodramat

morgan freeman

renée zellweger

Redakcja nowa.tv
date_range 3 listopada 2016 schedule 11:59

Amerykańska tragikomedia na podstawie autobiograficznej powieści Nory Ephron w której dziennikarka opisuje historię swojego burzliwego związku z Carlem Bernsteinem, publicystą Washington Post znanego z odkrycia afery Watergate. Na pieszym planie aktorski duet marzeń: Meryl Streep i Jack Nicholson, a na drugim planie nie mniej ciekawie: Jeff Daniels, debiutujący Kevin Spacey i sam Milos Formana w pamiętliwym epizodzie.

Redakcja nowa.tv
date_range 24 kwietnia 2017 schedule 14:02