24h online
Randka w ciemno. Wszystko o filmie źródło: Cinemavault

Randka w ciemno. Wszystko o filmie

Stanley Tucci po dwóch stronach kamery

Janna (Patricia Clarkson) i Don (Stanley Tucci) byli kiedyś szczęśliwym i kochającym się małżeństwem. Sielanka nie trwała jednak długo. Pewnego dnia ich córka ginie w wypadku. Od tego momentu relacje między małżonkami psują się z dnia na dzień.

Nie potrafią nawet ze sobą normalnie rozmawiać. Stają się dla siebie zupełnie obcymi ludźmi. Mimo, że ich związek przeżywa poważny kryzys, nie decydują się na rozstanie. Postanawiają udawać przed światem i samymi sobą, że wszystko jest w porządku i radzą sobie z tą najtrudniejszą dla rodziców sytuacją.

Remake tak samo zatytułowanego filmu Theo van Gogha, kontrowersyjnego reżysera zamordowanego przez islamskiego fundamentalistę w 2004 roku. Film jest drugą częścią trylogii "Triple Theo" składającej się z nowych, anglojęzycznych adaptacji dzieł sławnego Holendra, słynnego z takich filmów jak: „Wywiad", „Szósty maja" czy „Poddanie".

Stanley Tucci, aktor znany z ról w hitach kinowych ostatnich lat, m.in.: „Pokojówka na Manhattanie", „Diabeł ubiera się u Prady", „Julie i Julia" czy „Nostalgia anioła", za który został nominowany do Oscara, tym razem stanął z drugiej strony kamery.

Autorem zdjęć jest wielokrotnie współpracujący z van Goghiem, Thomas Kist. Początkowo w rolę Dona miał się wcielić Tony Shalhoub, grający głównego bohatera w serialu „Detektyw Monk", jednak w trakcie zdjęć się wycofał. Zastąpił go Tucci.

komedia romantyczna

randka w ciemno

Redakcja Redakcja nowa.tv
date_range 30 grudnia 2016 schedule 13:30