24h online
Przesyłka ekspresowa. Wszystko o filmie źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Przesyłka ekspresowa. Wszystko o filmie

Pełna humoru intryga kryminalna

Sam to kurier do zadań specjalnych. Na swoim skuterze, szaleńczo gnając po ulicach Paryża, chce dotrzeć w każde miejsce i zawsze na czas. Choć daje z siebie wszystko, to wiecznie prześladuje go pech. Super pilne zlecenie wplątuje nieporadnego Sama w kryminalną intrygę.

Kurier Sam (Michael Youn) każdego dnia przemierza dzielnice Paryża na swoim skuterze. Jedzie przez eleganckie Pola Elizejskie, wpada na pełen artystów Montmartre i nie boi się wstąpić do brudnych, niebezpiecznych zakątków na przedmieściach. Pokona każdą przeszkodę, nie zawaha się złamać przepisy, aby tylko na czas dostarczyć przesyłkę. Jednak niezależnie od tego jak bardzo się stara, to koledzy zawsze zbierają pochwały od szefa.

Na dodatek Sam nieustannie wpada w ręce własnego ojca-policjanta, który bez litości wlepia mu ogromne mandaty za wykroczenia drogowe. Nawet ukochana dziewczyna się go czepia i stawia wysokie wymagania, którym zaganiany Sam nie jest w stanie sprostać. Będzie miał zupełnie przechlapane, jeśli nie zdąży na ślub jej siostry. Wszystko się komplikuje, gdy zdesperowany kurier dostaje w dzień ceremonii specjalne zlecenie. Na wiezioną przez niego przesyłkę polują uzbrojeni bandyci, a Sam znajduje się w samym środków przestępczych porachunków.

Pełna humoru intryga kryminalna z szaleńczymi pościgami została zrealizowana przez studio filmowe założone przez Luca Bessona, które ma na swoim koncie takie przeboje kinowe jak „Taxi” i „Transporter”.

 

komedia francuska

komedia

przesyłka ekspresowa

komedia kryminalna

film

Redakcja nowa.tv
date_range 2 listopada 2016 schedule 16:28