24h online
Przesyłka ekspresowa. Kryminalna komedia francuska w TV źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Przesyłka ekspresowa. Kryminalna komedia francuska w TV

Pełna humoru intryga kryminalna – piątek, 20:00

Sam to kurier do zadań specjalnych. Na swoim skuterze, szaleńczo gnając po ulicach Paryża, chce dotrzeć w każde miejsce i zawsze na czas. Choć daje z siebie wszystko, to wiecznie prześladuje go pech. Super pilne zlecenie wplątuje nieporadnego Sama w kryminalną intrygę.

Kurier Sam każdego dnia przemierza dzielnice Paryża na swoim skuterze. Jedzie przez eleganckie Pola Elizejskie, wpada na pełen artystów Montmartre i nie boi się wstąpić do brudnych, niebezpiecznych zakątków na przedmieściach. Pokona każdą przeszkodę, nie zawaha się złamać przepisy, aby tylko na czas dostarczyć przesyłkę. Jednak niezależnie od tego jak bardzo się stara, to koledzy zawsze zbierają pochwały od szefa.

Przesyłka ekspresowa. Streszczenie

Na dodatek Sam nieustannie wpada w ręce własnego ojca-policjanta, który bez litości wlepia mu ogromne mandaty za wykroczenia drogowe. Nawet ukochana dziewczyna się go czepia i stawia wysokie wymagania, którym zaganiany Sam nie jest w stanie sprostać. Będzie miał zupełnie przechlapane, jeśli nie zdąży na ślub jej siostry. Wszystko się komplikuje, gdy zdesperowany kurier dostaje w dzień ceremonii specjalne zlecenie. Na wiezioną przez niego przesyłkę polują uzbrojeni bandyci, a Sam znajduje się w samym środków przestępczych porachunków.

Przesyłka ekspresowa. Pełna obsada

W pełnej obsadzie komedii francuskiej wystapili między innymi: Michael Youn, Jimmy Jean-Louis, Catalina Denis, Géraldine Nakache. Pełna humoru intryga kryminalna z szaleńczymi pościgami zbierała znakomite recenzje, została zrealizowana przez studio filmowe założone przez Luca Bessona, które ma na swoim koncie takie przeboje kinowe jak Taxi i Transporter.

komedia francuska

komedia

przesyłka ekspresowa

komedia kryminalna

film

Redakcja nowa.tv
date_range 7 lutego 2017 schedule 11:34