24h online
Prezent ślubny.  Jak nie kręcić filmów ze ślubu? źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Prezent ślubny. Jak nie kręcić filmów ze ślubu?

Wszystko o filmie

Brat pana młodego wpada na pomysł oryginalnego prezentu dla nowożeńców. Zamierza nakręcić zabawny i wyjątkowy film, który uwieczni szczęśliwe chwile zakochanych. Okazuje się, że nie wszystko co zarejestrowało oko kamery nadaje się do pokazania.

Tim postanawia porzucić kawalerskie życie i ożenić się ze swoją dziewczyną, Saskią. Dziewczyna pochodzi z bogatej rodziny z aspiracjami, więc ceremonia musi być niepowtarzalna. Organizacją zajmuje się matka panny młodej. Od kiedy wyszła za  mąż za milionera, pieniądze nie są dla niej problemem. Na liści jej pomysłów są między innymi roje kolorowych motyli wypuszczane przez druhny oraz konie przebrane za jednorożce.W czasie przygotowań do ślubu, do domu wraca brat Tima, Raif. Wolny duch i obieżyświat będzie drużbą. Ma także w planach oryginalny prezent dla młodych. Zamierza nakręcić zabawne video z humorystycznymi komentarzami. Raif będzie miał okazję lepiej poznać narzeczoną brata, którą pamięta jako szaloną imprezowiczkę ze szkoły. Okazuje się, że Saskia niewiele się zmieniła, a jego nagranie uchwyciło momenty, które niezbyt pasują do filmu o szczęśliwej młodej parze.

W pełnej obsadzie filmu występują między innymi: Robert Webb, Lucy Punch, Rufus Hound, Matt Berry, Miriam Margolyes, Harriet Walter.

prezent ślubny

komedia kryminalna

Redakcja nowa.tv
date_range 12 maja 2017 schedule 11:48