24h online
Pracownik miesiąca. Wszystko o filmie źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Pracownik miesiąca. Wszystko o filmie

Komediodramat o tym, ile można stracić w 36 godzin

David Walsh ma dobrą pracę w banku, widoki na awans, piękną, kochającą narzeczoną i wielu przyjaciół. Jego życie wydaje się idealne. Jednak wystarczyło tylko 36 godzin, aby stracił to wszystko i spadł na samo dno. To początek czarnej komedii o tym, jak przetrwać najgorszy dzień swojego życia.

Odnoszący sukcesy David Walsh (Matt Dillon) zostawił za sobą mroczną przeszłość, o której przypominają mu tylko blizny na twarzy. Właśnie zmierza do gabinetu szefa – spodziewa się propozycji zasłużonej podwyżki i awansu. Zamiast tego, zostaje zwolniony za kiepskie wyniki. Tego samego dnia, podczas kolacji z przyszłymi teściami, narzeczona Sarah (Christina Applegate) zrywa z nim.

Dziewczyna znalazła w jego płaszczu damską bieliznę. Wściekła, wyrzuca go z domu. David nie ma dokąd pójść. Jedyną osobą, do której może się zwrócić o pomoc, jest przyjaciel z dawnych czasów – Jack (Steve Zahn). Jack to stały bywalec klubów ze striptizem. Zarobkowo zajmuje się okradaniem zwłok na miejscach zbrodni. Gorzej być nie może.

A jednak! Ostatniego dnia pracy w banku dochodzi do napadu, a David znajduje się w samym środku zamieszania. Jak się zachowa? Przecież nie ma nic do stracenia.

komediodramat

peacownik miesiąca

Redakcja nowa.tv
date_range 8 grudnia 2016 schedule 16:49