24h online
Pracownik miesiąca. Komediodramat o tym, jak przetrwać najgorszy dzień w życiu źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Pracownik miesiąca. Komediodramat o tym, jak przetrwać najgorszy dzień w życiu

Wszystko o filmie

David Walsh ma dobrą pracę w banku, widoki na awans, piękną, kochającą narzeczoną i wielu przyjaciół. Jego życie wydaje się idealne. Jednak wystarczyło tylko 36 godzin, aby stracił to wszystko i spadł na samo dno. To początek czarnej komedii o tym, jak przetrwać najgorszy dzień swojego życia.

Odnoszący sukcesy David Walsh (Matt Dillon) zostawił za sobą mroczną przeszłość, o której przypominają mu tylko blizny na twarzy. Właśnie zmierza do gabinetu szefa – spodziewa się propozycji zasłużonej podwyżki i awansu. Zamiast tego, zostaje zwolniony za kiepskie wyniki. Tego samego dnia, podczas kolacji z przyszłymi teściami, narzeczona Sarah (Christina Applegate) zrywa z nim. Dziewczyna znalazła w jego płaszczu damską bieliznę. Wściekła, wyrzuca go z domu. David nie ma dokąd pójść. Jedyną osobą, do której może się zwrócić o pomoc, jest przyjaciel z dawnych czasów – Jack (Steve Zahn). Jack to stały bywalec klubów ze striptizem. Zarobkowo zajmuje się okradaniem zwłok na miejscach zbrodni. Gorzej być nie może. A jednak! Ostatniego dnia pracy w banku dochodzi do napadu, a David znajduje się w samym środku zamieszania. Jak się zachowa? Przecież nie ma nic do stracenia.

Wvrolach gównych Matt Dillon i Christina Applegate.

komediodramat

peacownik miesiąca

matt dilon

christina applegate

Redakcja nowa.tv
date_range 20 kwietnia 2017 schedule 14:29

Amerykańska tragikomedia na podstawie autobiograficznej powieści Nory Ephron w której dziennikarka opisuje historię swojego burzliwego związku z Carlem Bernsteinem, publicystą Washington Post znanego z odkrycia afery Watergate. Na pieszym planie aktorski duet marzeń: Meryl Streep i Jack Nicholson, a na drugim planie nie mniej ciekawie: Jeff Daniels, debiutujący Kevin Spacey i sam Milos Formana w pamiętliwym epizodzie.

Redakcja nowa.tv
date_range 24 kwietnia 2017 schedule 14:02