24h online
Poza prawem. Charlie Sheen jako agent FBI wciągnięty do grupy przestępczej źródło: Daro Film Distribution

Poza prawem. Charlie Sheen jako agent FBI wciągnięty do grupy przestępczej

Wszystko o filmie

Agent FBI przenika do niebezpiecznego gangu motocyklowego, aby rozpracować grupę przestępczą. Nowe środowisko wciąga go coraz bardziej aż zapomina, że ma ważną misję do wykonania. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Dan Saxon (Charlie Sheen) jest policjantem po przejściach. Miał trudne dzieciństwo, w którym doświadczył przemocy. Po problemach z przełożonym w policyjnej drogówce, dostaje propozycję wstąpienia w szeregi FBI. Jego zadaniem ma być rozpracowanie gangu motocyklistów, handlującego bronią i narkotykami. Saxonowi udaje się wkraść w łaski Blooda (Michael Madsen), charyzmatycznego szefa przestępców. Po niedługim czasie staje się członkiem gangu. Dan wciela się w postać Sida i z powodzeniem zdobywa zaufanie bandytów oraz ich lidera. Między nim a Bloodem nawiązuje się przyjacielska relacja. Saxon żyje w dwóch światach i powoli zaczyna zatracać granicę między nimi. Lojalność wobec gangu staje się coraz ważniejsza. Nawiązuje również romans z Renee (Linda Fiorentiono), dziennikarką, która dokumentuje życie motocyklistów. Zbliża się moment ostatecznej rozgrywki, w której Dan Saxon będzie musiał opowiedzieć się po właściwej stronie.

Poza prawem to sprawne kino akcji podszyte dramatem. Film został nakręcony w 1992 roku, kiedy Charlie Sheen uznawany był za młodego i utalentowanego aktora u prgu wielkeij kariery. Kino nie tylko dla fanów gatunku i Sheena ale również dla wielbicieli harleyów oraz muzycznie - dobrego, ciężkiego brzmienia.

film akcji

kryminał

poza prawem

charlie sheen

Redakcja nowa.tv
date_range 11 kwietnia 2017 schedule 17:16
Bonda: Ci, którzy czytają, są fajni. Należy stworzyć taką modę
Autorka bestsellerów w Nowa TV

– Mówimy o tym, że ludzie nie czytają, tak, jakbyśmy chcieli usprawiedliwiali te osoby, które nie biorą książki do ręki. Należy mówić, że ci, którzy czytają, są fajni. Należy stworzyć taką modę – mówiła na antenie Nowa TV Katarzyna Bonda. Pisarka dodała, że według niej z czytelnictwem w Polsce nie jest wcale tak źle, co widać po targach książki.

Redakcja 24 godziny
date_range 19 maja 2017 schedule 09:52