24h online
Poza prawem. Wszystko o filmie źródło: Daro Film Distribution

Poza prawem. Wszystko o filmie

Charlie Sheen jako agent FBI

Agent FBI przenika do niebezpiecznego gangu motocyklowego. Ma rozpracować grupę przestępczą kierowaną przez okrutnego Blooda. Szybko zdobywa zaufanie bandytów na Harleyach. Nowe środowisko wciąga go. Tu znajdzie przyjaźń i nowe uczucie. Musi jednak pamiętać, że ma ważną misję do wykonania. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Dan Saxon (Charlie Sheen) jest policjantem po przejściach. Miał trudne dzieciństwo, w którym doświadczył przemocy. Po problemach z przełożonym w policyjnej drogówce, dostaje propozycję wstąpienia w szeregi FBI. Jego zadaniem ma być rozpracowanie gangu motocyklistów, handlującego bronią i narkotykami. Saxonowi udaje się wkraść w łaski Blooda (Michael Madsen), charyzmatycznego szefa przestępców.

Po niedługim czasie staje się członkiem gangu. Dan wciela się w postać Sida i z powodzeniem zdobywa zaufanie bandytów oraz ich lidera. Między nim a Bloodem nawiązuje się przyjacielska relacja. Saxon żyje w dwóch światach i powoli zaczyna zatracać granicę między nimi. Lojalność wobec gangu staje się coraz ważniejsza.

Nawiązuje również romans z Renee (Linda Fiorentiono), dziennikarką, która dokumentuje życie motocyklistów. Zbliża się moment ostatecznej rozgrywki, w której Dan Saxon będzie musiał opowiedzieć się po właściwej stronie.

film akcji

kryminał

poza prawem

Redakcja nowa.tv
date_range 2 grudnia 2016 schedule 16:44