24h online
Plan B. Wszystko o filmie źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Plan B. Wszystko o filmie

Zwariowana komedia z Diane Keaton

Wdowa Fran (w tej roli znakomita Diane Keaton) usiłuje spłacić mafii długi niedawno zmarłego męża. W wyniku nieoczekiwanego zbiegu okoliczności, z księgowej awansuje na płatnego zabójcę. Kobieta wpada na pewien szalony pomysł…

Joe Maloni (Paul Sorvino) to mafijny boss, który bardziej dba o wygląd niż o swoje interesy. Jego prawą ręką jest Mario (Anthony DeSando), człowiek niezbyt rozgarnięty. Maloni ma również dłużnika, który jest mu winien dużo pieniędzy. Tak się składa, że to zmarły mąż Fran Varecchio (Diane Keaton), nałogowy hazardzista.

Zwykła księgowa dostaje propozycję nie do odrzucenia. Ma pracować dla mafii, aby spłacić długi pozostawione przez męża. Problem polega na tym, że ma zostać płatnym zabójcą wykonującym wyroki na zlecenie Maloniego. Pierwszym zadaniem jest „sprzątnięcie” trzech osób.

Fran boi się własnego cienia i nie ma w sobie nic z mordercy. Wpada na genialny pomysł. Zamierza zabrać swoje „ofiary” w bezpieczne miejsce – do domu brata na Florydzie i poczekać tam, aż wymyśli lepsze wyjście z sytuacji. Sprawa się komplikuje, gdy jeden z porwanych zakochuje się w świeżo upieczonej wdowie.

 

plan b

komedia

komedia kryminalna

Redakcja nowa.tv
date_range 29 listopada 2016 schedule 16:22