24h online
Pamiętacie film Nietykalni? Będzie remake, a my mamy pierwsze oficjalne zdjęcie źródło: Materiały prasowe

Pamiętacie film Nietykalni? Będzie remake, a my mamy pierwsze oficjalne zdjęcie

Kino

Komedia francuska Nietykalni odniosła ogromny sukces na całym świecie. Pewnie dlatego historia trudnej przyjaźni sparaliżowanego bogacza i czarnoskórego opiekuna doczeka się amerykańskiej wersji. W sieci pojawił się pierwszy kadr z filmu.

W hollywoodzkim remake’u Nietykalnych (roboczy tytuł: The Untouchables) główne role zagrają Bryan Cranston, czyli Walter Hartwell White z serialu Breaking Bad oraz znany amerykański komik Kevin Hart. W obsadzie Nietykalnych znajdzie się podobno także Nicole Kidman. Reżyserem filmu jest Neil Burger, twórca takich produkcji, jak: Iluzjonista, Wywiad z zabójcą i Jestem Bogiem.

Nietykalni. Recenzja

Przypomnijmy, że w oryginalnej wersji Nietykalnych wystąpili François Cluzet i Omar Sy. Film odniósł ogromny sukces na całym świecie, gdzie zarobił ponad 400 milinów dolarów, a w samej Francji obejrzało Nietykalnych 20 milionów ludzi. Film opowiada historię niepełnosprawnego, poruszającego się na wózku inwalidzkim bogacza, którego opiekunem zostaje nieoczekiwanie czarnoskóry były więzień, uczestniczący w programie resocjalizacyjnym.

komedia francuska

nietykalni

remake

Redakcja nowa.tv
date_range 9 lutego 2017 schedule 10:49