24h online
Ostatni taniec. Wszystko o filmie źródło: Daro Film Distribution

Ostatni taniec. Wszystko o filmie

Niezapomniany Patrick Swayze w swoim żywiole

Opowieść o trójce tancerzy, którzy spotykają się po latach. Muszą stanąć na scenie, aby ratować słynną szkołę tańca swojego zmarłego nauczyciela. To również okazja do naprawienia błędów młodości i powrotu do swojej pasji. W rolę jednego z głównych bohaterów wcielił się niezapomniany Patrick Swayze.

Alex McGrath (Matthew Walker), charyzmatyczny dyrektor nowojorskiej szkoły baletowej, umiera nagle. Losy jego słynnego studia tanecznego są zagrożone. Jedyną szansą na ratunek jest występ, podczas którego po raz pierwszy artyści publicznie wykonają układ taneczny, opracowany przez niego przed laty.

Niezbędny jest udział trzech absolwentów, którzy odeszli w trakcie przygotowań do premiery. Tylko oni wiedzą jak zatańczyć ostanie dzieło mistrza. Opuścili Alexa siedem lat temu i przez ten czas w ich życiu zaszło wiele zmian.

Travis MacPherson (Patrick Swayze) jest właścicielem sieci fitness klubów i bardzo dobrze mu się powodzi. Chrissa Lindh (Lisa Niemi) nie ma już nic wspólnego ze światem profesjonalnego tańca. Jedynie Max Delano (George De LaPena) pozostał wierny swojej pasji.

Cała trójka będzie musiała zmierzyć się z demonami przeszłości, aby zrealizować marzenie swojego mistrza i własne, utracone pragnienia. Ich spotkanie przypomni o dawnych emocjach, żalach i uczuciach, które wciąż są żywe.  

ostatni taniec

romans

Redakcja nowa.tv
date_range 20 grudnia 2016 schedule 16:06

Ryan Bingham, brawurowo zagrany przez Georga Clooney’a, jest specjalistą od zwalniania ludzi. Żyje w podróży – jego dom to lotniska, pierwsza klasa w samolocie i eleganckie hotele. Przystojny i uwodzicielski Ryan wiedzie wygodne życie bez zobowiązań, a najbardziej ceni sobie wolność i korzystanie z przyjemności. Gdy poznaje Alex, zaczyna myśleć o zmianach.

Redakcja nowa.tv
date_range 15 listopada 2016 schedule 15:15