24h online
Obserwator. Keanu Reeves w roli mordercy w TV źródło: Daro Film Distribution

Obserwator. Keanu Reeves w roli mordercy w TV

Wtorek, 22:00

Agent FBI Joe Campbell po latach pracy w wydziale zabójstw postanawia przeprowadzić się do innego miasta i zacząć nowe życie. Niestety, przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. W ślad za nim podąża seryjny morderca. W rolę psychopatycznego mordercy wcielił się Keanu Reeves.

Joe Campbell czuje się wypalony. Wyczerpująca psychicznie praca w policji Los Angeles wywołała u niego depresję i wpędziła w uzależnienie od narkotyków oraz alkoholu. Przeprowadzka do Chicago i terapia u dr Polly Beilman mają mu pomóc w odzyskaniu równowagi. Jego nadzieje okażą się jednak złudne.

Obserwator. Film z Keanu Reevesem. Opis

Za Joe podąża seryjny morderca David Allen Griffin, którego Joe od lat próbuje schwytać. Jego makabryczne zbrodnie wciąż nie dają mu spokoju. David natomiast czuje się w dziwny sposób związany z agentem FBI, potrzebuje jego ciągłej uwagi, która daje mu spełnienie. W Chicago nie daje o sobie zapomnieć i rozpoczyna okrutną grę.

Obserwator. Film z Keanu Reevesem. Streszczenie

Przed każdym zabójstwem wysyła Campbellowi zdjęcie kolejnej ofiary i daje 24 godziny na jej odnalezienie i uratowanie. Giną kolejne kobiety, a nikłe szanse na wygranie z mordercą pogłębiają u Joe frustrację i poczucie winy. Do ostatecznej rozgrywki zostaje również wplątana atrakcyjna dr Beilman. Czy tym razem agent FBI pokona psychopatycznego mordercę?

Obserwator. Film z Keanu Reevesem. Pełna obsada

W pełnej obsadzie filmu występują: James Spader, Marisa Tomei, Keanu Reeves, Ernie Hudson, Robert Cicchini, Yvonne Niami.

Obserwator

film sensacyjny

marisa tomei

keanu reeves

Redakcja nowa.tv
date_range 7 lutego 2017 schedule 13:14