24h online
Obserwator. Wszystko o filmie źródło: Daro Film Distribution

Obserwator. Wszystko o filmie

Keanu Reeves w roli mordercy

Agent FBI Joe Campbell po latach pracy w wydziale zabójstw postanawia przeprowadzić się do innego miasta i zacząć nowe życie. Niestety, przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. W ślad za nim podąża seryjny morderca. W rolę psychopatycznego mordercy wcielił się Keanu Reeves.

Joe Campbell (James Spader) czuje się wypalony. Wyczerpująca psychicznie praca w policji Los Angeles wywołała u niego depresję i wpędziła w uzależnienie od narkotyków oraz alkoholu. Przeprowadzka do Chicago i terapia u dr Polly Beilman (Marisa Tomei) mają mu pomóc w odzyskaniu równowagi. Jego nadzieje okażą się jednak złudne.

Za Joe podąża seryjny morderca David Allen Griffin (Keanu Reeves), którego Joe od lat próbuje schwytać. Jego makabryczne zbrodnie wciąż nie dają mu spokoju. David natomiast czuje się w dziwny sposób związany z agentem FBI, potrzebuje jego ciągłej uwagi, która daje mu spełnienie. W Chicago nie daje o sobie zapomnieć i rozpoczyna okrutną grę.

Przed każdym zabójstwem wysyła Campbellowi zdjęcie kolejnej ofiary i daje 24 godziny na jej odnalezienie i uratowanie. Giną kolejne kobiety, a nikłe szanse na wygranie z mordercą pogłębiają u Joe frustrację i poczucie winy. Do ostatecznej rozgrywki zostaje również wplątana atrakcyjna dr Beilman. Czy tym razem agent FBI pokona psychopatycznego mordercę?

 

Obserwator

film sensacyjny

marisa tomei

keanu reeves

Redakcja nowa.tv
date_range 14 listopada 2016 schedule 12:13