24h online
NOWA TV – wieczór na Facebooku źródło: NOWA TV

NOWA TV – wieczór na Facebooku

Emisja specjalnego bloku na Facebooku

2 grudnia odbyła sie akcja specjalna „NOWA TV – wieczór na Facebooku”, polegająca na emisji na fanpage’u stacji trzech programów z oferty telewizji NOWA TV.

Wybrane programy do emisji 2 grudnia na fanpage’u NOWEJ TV na Facebooku to: główny program informacyjny NOWEJ TV „24 godziny” (transmisja aktualnego wydania, emitowanego w tym samym czasie na żywo w NOWEJ TV), odcinek „Nowej Rewii Kabaretowej” z udziałem Kabaretu Skeczów Męczących oraz odcinek serialu „Redakcja. Dział Śledczy”, pt. „Dom starców”. Każdy z programów poprzedzony był krótką zapowiedzią.

KLIKNIJ I OGLĄDAJ NOWA TV NA FACEBOOKU

– Ze względu na zmieniające się trendy i zachowania konsumentów, zakres narzędzi, które odbiorcy mają do dyspozycji stale poszerza się. Niewątpliwie jedną z ważniejszych ról odgrywają media społecznościowe, które z racji dynamiki rozwoju oraz  charakteru stanowią ważny kanał komunikacji naszej telewizji z otoczeniem. Telewizja NOWA TV debiutowała na rynku telewizyjnym niespełna miesiąc temu, a już teraz na facebookowym  fanpage’u stacji mamy ponad 32.000 użytkowników, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie.  Prowadzimy komunikację intensywnego dialogu z naszymi widzami niezależnie od tego, jak odbierają nasz program. Akcja „Nowa TV – wieczór na Facebooku” jest naszym pionierskim projektem, który służy realizacji celów biznesowych – mówi Ewa Lampart, dyrektor zarządzająca NOWA TV.

Dodatkowo, główny program informacyjny telewizji NOWA TV – „24 godziny” miał równoległą emisję na fanpage’ach wybranych mediów związanych z grupą ZPR Media: regionalnych oddziałów eskainfo.pl oraz portalu se.pl. Program można  było zobaczyć na portalach internetowych: nowa.tv, se.pl oraz w serwisie eskago.pl.

Telewizja NOWA TV aktywnie wykorzystuje media społecznościowe. Od czasu debiutu na MUX8 (9 listopada br.), utworzony na Facebooku profil telewizji, cieszy się wśród użytkowników dużą popularnością. W ciągu miesiąca polubiło go ponad 32.000 osób i liczba ta nadal dynamicznie rośnie.

24 godziny

marek czyż

Redakcja nowa.tv
date_range 2 grudnia 2016 schedule 09:45
„Kaczyński wykorzysta każdą okazję do własnej wendety”
Borys Budka w „Tu i teraz” m. in. o przesłuchaniu Tuska

– Jeżeli Donald Tusk zdecyduje się na start w wyborach prezydenckich, będzie miał pełne wsparcie Platformy Obywatelskiej – zadeklarował na antenie Nowa TV poseł Borys Budka, były minister sprawiedliwości, PO. Trudne relacje Tuska z przewodniczącym Platformy Grzegorzem Schetyną, są według Budki jedynie plotką. – Jarosław Kaczyński wykorzysta każdą okazję do własnej wendety – ocenił polityk w odniesieniu do wezwania szefa RE na przesłuchanie do stołecznej prokuratury.

Redakcja 24 godziny
date_range 21 kwietnia 2017 schedule 08:58