24h online
NOWA TV w ofercie Cyfrowego Polsatu. Jak oglądać? Gdzie znaleźć? źródło: NOWA TV

NOWA TV w ofercie Cyfrowego Polsatu. Jak oglądać? Gdzie znaleźć?

NOWA TV jeszcze bliżej widza

Od dzisiaj telewizję NOWA TV można oglądać w Cyfrowym Polsacie. Abonenci platformy znajdą ją na pozycji 158. Kanał dostępny jest od pakietu Mini HD.

NOWA TV jest ogólnodostępną, bezpłatną telewizją skierowaną do całej rodziny. W swoim portfolio ma programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.  NOWA TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

NOWA TV z Cyfrowym Polsatem

Cyfrowy Polsat nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich abonentów. NOWA TV jest dziewiątym kanałem tematycznym, m.in. po filmowym AMC HD, sportowym Eleven Extra HD i skierowanym do dzieci TVP ABC, który w ostatnim czasie dołączył do portfolio platformy. Abonenci mogą wybierać spośród ponad 175 kanałów, w tym ponad 70 w jakości HD, o tematyce ogólnej, filmowo-serialowej, sportowej, lifestylowej, edukacyjnej, dla dzieci i młodzieży oraz informacyjnej. Jednocześnie ponad 90 kanałów linearnych i tysiące materiałów na życzenie można oglądać w laptopach, smartfonach i tabletach w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

NOWA TV

cyfrowy polsat

Redakcja nowa.tv
date_range 26 stycznia 2017 schedule 15:21