24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nowa Rewia Kabaretowa

Kabaret na koniec Świata

NOWA TV zadba o dobry humor swoich widzów. Specjalnie dla nich powstał program Nowa Rewia Kabaretowa, w którym wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.

Kabaret na Koniec Świata to piwniczny kabaret literacki, w którym występują zawodowi aktorzy związani m.in. z warszawskimi teatrami – Dramatycznym, Ateneum, Narodowym, Na Woli. W swojej twórczości odwołują się do takich pojęć jak absursd, abstrakcja, purnonsens, od niedawna wychodzą też do szerszej publiczności ze swoim repertuarem, co zaowocowało ogromną popularnością ich show.

Co tydzień swoje najlepsze i najśmieszniejsze numery oraz całkiem nowe, premierowe skecze zaprezentują m.in.: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Rak, Formacja Chetelet, Kabaret Nowaki, Elita, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Koń Polski i wiele innych.

Będą także występy gościnne. Na scenie „Nowej Rewii Kabaretowej” brylować będą soliści: Krzysztof Piasecki, Andrzej Grabowski, Tomasz Jachimek, Jerzy Kryszak oraz wielka osobowość telewizyjna, której śmiech jest najbardziej rozpoznawalnym śmiechem w Polsce – Katarzyna Pakosińska.

KABARETY

Redakcja nowa.tv
date_range 17 marca 2017 schedule 12:38
Robert Górski: sytuacja jest trochę gęstawa
Dlaczego warto śmiać się ze świata polityki?

– Czuję, że ludzie mają potrzebę trochę się pośmiać, bo sytuacja jest trochę powiedzmy gęstawa, jeszcze ten smog się na to wszystko się nałożył, jeszcze dni są coraz krótsze, także naprawdę - czasami trzeba się mocno wziąć w garść – przyznał w programie „Tu i teraz” Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju i odtwórca głównej roli w serialu „Ucho prezesa”.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 stycznia 2017 schedule 08:50