24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nowa Rewia Kabaretowa. Pozycja obowiązkowa dla fanów dobrego humoru

Wszystko o programie

Nowa Rewia Kabaretowa to wyjątkowy cykl programów rozrywkowych, w którym występują największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.

Program nagrywany jest na scenie teatru Capitol. Autorskie show, pełne jest telewizyjnych premier i sprawdzonych hitów. Co tydzień swoje najlepsze i najśmieszniejsze numery oraz całkiem nowe skecze prezentują m.in.: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Rak, Formacja Chetelet, Kabaret Nowaki, Elita, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Koń Polski i wiele innych.

Będą także występy gościnne. Na scenie Nowej Rewii Kabaretowej brylować będą soliści: Krzysztof Piasecki, Andrzej Grabowski, Tomasz Jachimek, Jerzy Kryszak oraz wielka osobowość telewizyjna, której śmiech jest najbardziej rozpoznawalnym śmiechem w Polsce – Katarzyna Pakosińska.

KABARETY

koń polski

katarzyna pokosińska

krzysztof piasecki

jerzy kryszak

tomasz jachymek

andrzej grabowski

Redakcja nowa.tv
date_range 19 kwietnia 2017 schedule 13:01
Robert Górski: sytuacja jest trochę gęstawa
Dlaczego warto śmiać się ze świata polityki?

– Czuję, że ludzie mają potrzebę trochę się pośmiać, bo sytuacja jest trochę powiedzmy gęstawa, jeszcze ten smog się na to wszystko się nałożył, jeszcze dni są coraz krótsze, także naprawdę - czasami trzeba się mocno wziąć w garść – przyznał w programie „Tu i teraz” Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju i odtwórca głównej roli w serialu „Ucho prezesa”.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 stycznia 2017 schedule 08:50