24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nowa Rewia Kabaretowa

Kabaret Łowcy.B – sobota i niedziela, 19:30

NOWA TV zadba o dobry humor swoich widzów. Specjalnie dla nich powstał program Nowa Rewia Kabaretowa, w którym wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.

Łowcy.B to kabaret działający na scenie kabaretowej od ponad 13 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. Show Łowców to wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo.

Co tydzień swoje najlepsze i najśmieszniejsze numery oraz całkiem nowe, premierowe skecze zaprezentują m.in.: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Rak, Formacja Chetelet, Kabaret Nowaki, Elita, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Koń Polski i wiele innych.

Będą także występy gościnne. Na scenie „Nowej Rewii Kabaretowej” brylować będą soliści: Krzysztof Piasecki, Andrzej Grabowski, Tomasz Jachimek, Jerzy Kryszak oraz wielka osobowość telewizyjna, której śmiech jest najbardziej rozpoznawalnym śmiechem w Polsce – Katarzyna Pakosińska.

KABARETY

Redakcja nowa.tv
date_range 7 listopada 2016 schedule 08:39
Robert Górski: sytuacja jest trochę gęstawa
Dlaczego warto śmiać się ze świata polityki?

– Czuję, że ludzie mają potrzebę trochę się pośmiać, bo sytuacja jest trochę powiedzmy gęstawa, jeszcze ten smog się na to wszystko się nałożył, jeszcze dni są coraz krótsze, także naprawdę - czasami trzeba się mocno wziąć w garść – przyznał w programie „Tu i teraz” Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju i odtwórca głównej roli w serialu „Ucho prezesa”.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 stycznia 2017 schedule 08:50