24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

No limit. Wszystko o serialu [WIDEO]

W każdą niedzielę o 17:20

Pierwszy w historii serial telewizyjny wyprodukowany przez legendarnego Luca Bessona. Bohaterem jest superagent francuskiego wywiadu, który w obliczu śmiertelnej choroby decyduje się na ryzykowny krok. W zamian za eksperymentalne leczenie podejmuje się bardzo trudnej misji.

Vincent Liberatti (Vincent Elbaz) to agent kontrwywiadu. Podczas misji w Afryce dowiaduje się, że ma guza mózgu. Decyduje się porzucić dotychczasowe życie i wrócić do rodzinnej Marsylii, aby być blisko nastoletniej córki Loli i byłej żony Alexandry. Żałuje, że przegapił dorastanie swojego dziecka i wciąż darzy uczuciem ex-małżonkę. Chce z nimi spędzić jak najwięcej czasu, którego być może nie zostało mu zbyt wiele. Dostaje jednak niespodziewaną propozycję. Jeśli przystąpi do tajnej organizacji Hydra, w zamian otrzyma eksperymentalne leczenie i szansę na dalsze życie.

Hydra została założona przez agentów służb specjalnych i ma za zadanie walczyć z przestępczością zorganizowaną na francuskiej riwierze. Walka nie zawsze odbywa się w majestacie prawa. Liczy się cel, więc wszystkie chwyty są dozwolone. Szybka akcja, popisy kaskaderskie, adrenalina, doskonały humor i superbohater – wszystko co najlepsze u mistrza Bessona teraz na małym ekranie.

serial akcji

luc besson

no limit

serial

Redakcja nowa.tv
date_range 24 listopada 2016 schedule 15:13