24h online
Nie zapomnij o mnie. Bezpretensjonalny film o zauroczeniu źródło: Kaleidoscope Film Distribution Limited

Nie zapomnij o mnie. Bezpretensjonalny film o zauroczeniu

Wtorek, 20:00

Bezpretensjonalna historia rodzącej się miłości między przypadkowo spotkanymi kobietą i mężczyzną. Film porównywalny z niezapomnianym filmem Richarda Linklatera Przed wschodem słońca.

Will Fletcherjest utalentowanym muzykiem. Eve Fisher zarabia na życie w małym barze. Pewnego dnia ich losy przypadkowo się splatają. Will pomaga Eve poradzić sobie z natarczywym, pijanym klientem. Wkrótce udają się razem na spacer po Londynie. Wycieczka przedłuża się na całą noc. Podczas przemierzania kolejnych kilometrów Will i Eve rozmawiają na różne tematy. Mężczyzna skrywa jednak pewien tragiczny sekret, którego nie chce ujawnić. Tymczasem zbliża się wschód słońca...

Nie zapomnij o mnie. Niezależna produkcja z nagrodami

Porównywalna z niezapomnianym filmem Richarda Linklatera Przed wschodem słońca niezależna produkcja Nie zapomnij o mnie (Forget Me Not) jest fabularnym debiutem Aleksandra Holta i Lance'a Roehriga. Obraz zdobył uznanie widzów i krytyków na całym świecie, otrzymał także dwie nagrody na London Independent Film Festival. W pełnej obsadzie filmu znajdują się: Tobias Menzies, Genevieve O'Reilly, Gemma Jones, Luke de Woolfson, Martina Laird.

romans

nie zapomnij mnie

Redakcja nowa.tv
date_range 14 lutego 2017 schedule 14:03