24h online
Nie zapomnij o mnie. Bezpretensjonalny film o zauroczeniu źródło: Kaleidoscope Film Distribution Limited

Nie zapomnij o mnie. Bezpretensjonalny film o zauroczeniu

Wtorek, 20:00

Bezpretensjonalna historia rodzącej się miłości między przypadkowo spotkanymi kobietą i mężczyzną. Film porównywalny z niezapomnianym filmem Richarda Linklatera Przed wschodem słońca.

Will Fletcherjest utalentowanym muzykiem. Eve Fisher zarabia na życie w małym barze. Pewnego dnia ich losy przypadkowo się splatają. Will pomaga Eve poradzić sobie z natarczywym, pijanym klientem. Wkrótce udają się razem na spacer po Londynie. Wycieczka przedłuża się na całą noc. Podczas przemierzania kolejnych kilometrów Will i Eve rozmawiają na różne tematy. Mężczyzna skrywa jednak pewien tragiczny sekret, którego nie chce ujawnić. Tymczasem zbliża się wschód słońca...

Nie zapomnij o mnie. Niezależna produkcja z nagrodami

Porównywalna z niezapomnianym filmem Richarda Linklatera Przed wschodem słońca niezależna produkcja Nie zapomnij o mnie (Forget Me Not) jest fabularnym debiutem Aleksandra Holta i Lance'a Roehriga. Obraz zdobył uznanie widzów i krytyków na całym świecie, otrzymał także dwie nagrody na London Independent Film Festival. W pełnej obsadzie filmu znajdują się: Tobias Menzies, Genevieve O'Reilly, Gemma Jones, Luke de Woolfson, Martina Laird.

romans

nie zapomnij mnie

Redakcja nowa.tv
date_range 14 lutego 2017 schedule 14:03

Tegoroczne walentynki już za nami więc zamiast rozpisywać się o najwspanialszych filmowych romansach
i najlepiej dobranych ekranowych parach postanowiliśmy przekornie sporządzić subiektywne zestawienie bohaterów, miedzy którymi zamiast chemii jest wzajemna niechęć lub co chyba jeszcze gorsze zupełna obojętność. Film to medium, którym rządzi prawda ekranu i o ile emocje można zagrać to chemii na ekranie odtworzyć się nie da i chociaż mielibyśmy do czynienia ze wspaniałym scenariuszem, nieograniczonym budżetem i zdolnym reżyserem to jeśli miedzy głównymi bohaterami nie zaiskrzy, nie będzie sympatii a nawet pożądania to katastrofa przedsięwzięcia jest pewna a wyżej wymienione atuty produkcji przestają mieć znaczenie.

Redakcja nowa.tv
date_range 15 lutego 2017 schedule 19:26