24h online
Moi chłopcy. Clive Owen w filmie jako samotny i kochający ojciec źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Moi chłopcy. Clive Owen w filmie jako samotny i kochający ojciec

Czwartek, 20:00

Clive Owen w roli mężczyzny, który po śmierci żony zostaje samotnym ojcem. Aktywny i podróżujący po świecie dziennikarz jest zupełnie nieprzygotowany do nowego wyzwania. Aby poradzić sobie z wychowaniem dwóch synów, tworzy własną filozofię ojcostwa. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Joe Warr (Clive Owen) to błyskotliwy, pełen życia i tryskający humorem dziennikarz sportowy. Wiedzie szczęśliwe życie w Australii, do której przeniósł się, aby być z ukochaną Katy (Laura Fraser), matką ich 6-letniego syna. Sielankę rodzinną przerywa choroba Katy. Kobieta niespodziewanie umiera na raka, a Joe zostaje samotnym rodzicem. Wkrótce odwiedza go nastoletni syn z pierwszego małżeństwa, który chce odbudować więź z ojcem.

Wychowywanie dwójki dzieci to dla niego ogromne wyzwanie. Nie ma doświadczenia w tych sprawach i kieruje się wyłącznie instynktem. Wie, że dzieci są tak samo zagubione i niepewne jak on. Daje dużo swobody chłopcom, stawia na samodzielność i niezależność.  Zbuntowany nastolatek i energiczny malec sprawiają sporo kłopotów. Niechętny do słuchania rad innych Joe wkrótce przekonuje się, że brak reguł i kobiecej ręki w domu, prowadzi do chaosu, który trudno opanować.

Film w reżyserii Scotta Hicksa (nominacja do Oscara za „Blask”) oparty jest na wspomnieniach brytyjskiego dziennikarza i publicysty Simona Carra. W rolę samotnego ojca wcielił się znakomity aktor Clive Owen, nominowany do Oscara i zdobywca Złotego Globu („Bliżej”). Owen był też współproducentem obrazu.

moi chłopcy

komediodramat

dramat

clive owen

Redakcja nowa.tv
date_range 16 listopada 2016 schedule 16:35

O relacji między ojcem a córką czy synem nakręcono niezliczoną ilość filmów. Ten motyw został poruszony również w filmie Moi chłopcy, który dzisiaj o godz. 20 polecamy zobaczyć na antenie Nowa TV. Głównym bohaterem filmu jest dziennikarz sportowy (w tej roli Clive Owen), który niespodziewanie staje się samotnym ojcem i samodzielnie musi zająć się wychowaniem swoich dwóch synów z różnych małżeństw.
Poniżej proponujemy inne tytuły, które w ciekawy sposób podejmują tematykę samotnego ojcostwa.

Redakcja nowa.tv
date_range 16 lutego 2017 schedule 17:00