24h online
Moda na sukces: tak obchodzi święta ród Forresterów. Zwyczaje, potrawy, prezenty źródło: NOWA TV

Moda na sukces: tak obchodzi święta ród Forresterów. Zwyczaje, potrawy, prezenty

Moda na sukces o 19:30

Pewnie każdy z Was zapomniał już o choince, prezentach i świątecznym obżarstwie. Na kolejną wigilię musimy niestety poczekać do grudnia, jednak świąteczną atmosferę możemy przeżyć ponownie, a wszystko za sprawą najnowszych odcinków Mody na sukces, które NOWA TV pokaże w najbliższych dniach.

Cztery świąteczne odcinki Mody na sukces przygotowali w 2011 roku scenarzyści. Pierwsze dwa skupią się na niespodziance Pameli, która wkradnie się do rezydencji Marone’ów i udekoruje go wszystkim, co wpadnie jej w ręce. Jackie i Nick będą udawać, że są pod wrażeniem, jednak trudno będzie im ukryć zdenerwowanie, gdy do drzwi nieoczekiwanie zapuka Donna. Sytuację zaogni pocałunek siostry Brooke i Nicka, którego świadkiem będzie Pam. Wściekła kobieta przebierze się za elfa i zrobi wszystko by zepsuć rywalce ten wieczór. Jak? Wyleje jej na głowę dzban ajerkoniaku, a potem obsypie sztucznym śniegiem. Brzmi zabawnie? Może dla nas, ale z pewnością nie dla Donny.

Moda na sukces. Kolędy

W trzecim świątecznym odcinku Mody na sukces przeniesiemy się do domu Spencerów, gdzie świętować będą Bill, Katie, Liam i Steffy. Będzie to próba dla obu pań, gdyż nie od dziś wiadomo, że za sobą nie przepadają. Czy magia świąt sprawi, że Steffy i Katie zdecydują się zakopać topór wojenny? Jaki prezent dostaną Liam i Steffy? I wreszcie czy uda się namówić Bill do zaśpiewania kolędy?

Moda na sukces. Świąteczne potrawy

Czwarty świąteczny odcinek Mody na Sukces to czas dla Forresterów. Cała rodzina zjawi się w rezydencji, nie wiedząc, że świąteczna kolacja stoi pod znakiem zapytania. Pod nieobecność Pam, rządy w kuchni przejmą bowiem siostry Logan, które na gotowaniu znają się o wiele mniej niż na braniu ślubów. Efekt? Kompletnie spalony indyk i niedogotowane warzywa. Wszyscy goście będą dopytywać nie tylko o opóźniającą się kolację, ale też o nieobecnych Hope i Thomasa. Nikt nie wie, że Forrester i córka Brooke odwiedzili świąteczny jarmark na ulicach Los Angeles. Czy młodzi zdążą na czas i wspólnie z rodziną staną przy fortepianie, na którym Eric tradycyjnie zagra świąteczne melodie?

Emisja świątecznych odcinków Mody na sukces 16, 20, 21 i 22 lutego o 19:30 w NOWA TV!

moda na sukces

Marek Marek Lewandowski serwis moda-na-sukces.blog.pl
date_range 16 lutego 2017 schedule 13:38