24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Moda na sukces. Od poniedziałku do piątku o 13:55 oraz 19:30. Zapraszamy!

Wszystko o serialu

Miliony widzów na całym świecie codziennie śledzą perypetie Forresterów – rodziny magnatów modowych walczących o pozycję, pieniądze i uczucia. Tutaj wszystko może się zdarzyć – płomienne romanse, nieoczekiwane zwroty akcji, a nawet okrutne zbrodnie. Obsypana nagrodami Emmy kultowa produkcja telewizyjna powraca na nasze ekrany.

Najsłynniejsza opera mydlana wkrótce będzie obchodzić swój 30. jubileusz. Tasiemcowa produkcja telewizyjna stała się hitem nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie. Oglądana jest nawet w tak egzotycznych zakątkach naszego globu jak Turkmenistan, czy Zambia. Ma rzesze fanów i tysiące fanklubów.

Wszystko zaczęło się pod koniec lat 80. Stacja CBS ogłosiła konkurs na nowy scenariusz do serialu. Producenci od razu dostrzegli ogromny potencjał w opowieści rozgrywającej się w świecie mody, pełnej emocjonujących rozgrywek, blichtru i pięknych bohaterów. Widzów wciągnęła historia klanu Forresterów, właścicieli ekskluzywnego domu mody – nestora rodu Erica (John McCook), jego żony Stephanie (Susan Flannery), najstarszego syna Ridge’a (Ronn Moss) i jego ukochanej Brooke Logan (Katherine Kelly Lang).

Z biegiem lat na planie pojawiały się nowe postacie, które podbijały serca widowni. Potajemne romanse, intrygi, zdrady, tajemnicze zniknięcia i nieoczekiwane powroty rozpalają wciąż wyobraźnię widzów. Twórca programu zawsze powtarzał, że jest tylko jeden sposób na sukces telewizyjnego show – „jak najczęściej i jak najbardziej wszystko komplikować”. Wierni fani uwielbiają serial właśnie za to, że wszystko może się tu zdarzyć. Nigdy nie wiadomo, która kobieta ostatecznie skradnie serce przystojnego Ridge’a, kto okaże się wrogiem, a kto kochankiem.

Brooke Logan

moda na sukces

moda

Ridge Forrester

Stephanie Forrester

serial

Redakcja nowa.tv
date_range 23 listopada 2016 schedule 13:29