24h online
Marzyłam o Afryce. Ekranizacja autobiograficznej powieści Kuki Gallmann źródło: Colgems Produtions LTD

Marzyłam o Afryce. Ekranizacja autobiograficznej powieści Kuki Gallmann

Wszystko o filmie

Pewnego dnia, włoska pisarka Kuki Gallmann pod wpływem impulsu spełnia swoje marzenie i przeprowadza się do Kenii wraz z synem i nowym mężem. Wyjazd do Afryki zmieni ich życie na zawsze. Film powstał w oparciu o bestsellerową autobiografię Kuki Gallmann. W postać Kuki wcieliła się Kim Basinger a partneruje jej Daniel Craig

Kuki (Kim Basinger – 9 i 1/2 tygodnia, Tajemnice Los Angeles) to popularna włoska powieściopisarka, która postanawia zmienić swoje życie. Przyjmuje oświadczyny niejakiego Paola Gallmanna i wraz z nim oraz swoim synem z pierwszego małżeństwa przeprowadza się do Kenii. Tam rodzina zakłada ranczo i hoduje bydło. Kuki od dziecka marzyła o Afryce, a teraz ma okazję przeżyć największą przygodę swojego życia. Wszystko zmienia się, kiedy Paolo ginie, a ona sama musi stawić czoła trudnej rzeczywistości. Jaką cenę będzie musiała zapłacić za swoje marzenie?

Historia przedstawiona w filmie wydarzyła się naprawdę. W 1972 roku Kuki i Paolo Gallmannowie oraz syn Kuki z pierwszego małżeństwa – Emanuel – przeprowadzili się do Kenii, gdzie zakupili ziemię pod hodowlę bydła. Gdy zginął mąż Kuki, ona nie tylko się nie poddała, ale kontynuowała wspólne dzieło, przekształcając ranczo w rezerwat. Kuki ma obecnie 72 lata, wydała 5 książek – wszystkie stały się bestsellerami.  Marzyłam o Afryce było jej pierwzą i zarazem autobiograficzną powieścią. 

film biograficzny

marzyłam o afryce

daniel craig

kim basigner

Kuki Gallmann

Redakcja nowa.tv
date_range 15 marca 2017 schedule 12:24