24h online
Marzyłam o Afryce. Wszystko o filmie źródło: Colgems Produtions LTD

Marzyłam o Afryce. Wszystko o filmie

Kim Basinger w historii, która wydarzyła się naprawdę

Włoska pisarka Kuki Gallmann zawsze marzyła o jednym – aby mieszkać w Afryce. Pewnego dnia, pod wpływem impulsu, przeprowadza się do Kenii wraz z synem i nowym mężem. Decyzja ta zmieni ich życie na zawsze. W filmie, opartym na autobiografii Kuki Gallmann, w roli głównej występuje Kim Basinger. Na drugim planie pojawia się m.in. Daniel Craig, obecny odtwórca postaci Jamesa Bonda.

Kuki (Kim Basinger – 9 i 1/2 tygodnia, Tajemnice Los Angeles) to popularna włoska powieściopisarka, która postanawia zmienić swoje życie. Przyjmuje oświadczyny niejakiego Paola Gallmanna i wraz z nim oraz swoim synem z pierwszego małżeństwa przeprowadza się do Kenii.

Tam rodzina zakłada ranczo i hoduje bydło. Kuki od dziecka marzyła o Afryce, a teraz ma okazję przeżyć największą przygodę swojego życia. Wszystko zmienia się, kiedy Paolo ginie, a ona sama musi stawić czoła trudnej rzeczywistości. Jaką cenę będzie musiała zapłacić za swoje marzenie?

Historia przedstawiona w filmie wydarzyła się naprawdę. W 1972 roku Kuki i Paolo Gallmannowie oraz syn Kuki z pierwszego małżeństwa – Emanuel – przeprowadzili się do Kenii, gdzie zakupili ziemię pod hodowlę bydła. Gdy zginął mąż Kuki, ona nie tylko się nie poddała, ale kontynuowała wspólne dzieło, przekształcając ranczo w rezerwat.

Kuki ma obecnie 72 lata, wydała 5 książek – wszystkie stały się bestsellerami. Jej pierwsza powieść – autobiografia „Marzyłam o Afryce” – została zekranizowana, a w rolę Kuki wcieliła się Kim Basinger.

film biograficzny

marzyłam o afryce

Redakcja nowa.tv
date_range 4 stycznia 2017 schedule 12:52