24h online
Krwawa gra. Wszystko o filmie źródło: Daro Film Distribution

Krwawa gra. Wszystko o filmie

Wielki powrót Mickey Rourke'a

Nielegalne pojedynki z bronią w ręku to intratny biznes. To bardzo niebezpieczna gra. Walczący na arenie w kamizelkach kuloodpornych ponoszą ciężkie obrażenia wewnętrzne, które mogą spowodować śmierć. Para zawodników wyrusza na poszukiwanie legendarnego założyciela (Mickey Rourke) podziemnego kręgu.

John (Ryan Kwanten) przemierza Amerykę Południową organizując specyficzne walki z bronią w ręku. Dwóch uczestników pojedynku staje naprzeciw siebie. Każdy z nich ubrany jest w kamizelkę kuloodporną. Na znak zaczynają strzelać. Wygrywa ten, który dłużej utrzyma się na nogach i nie przekroczy wyznaczonego kręgu.

Trafienie w kamizelkę nie powoduje ran, ale siła uderzenia jest tak silna, że może wyrządzić poważne uszkodzenia organów wewnętrznych. To bardzo niebezpieczna gra, która jest zabroniona w większości krajów. Jednak grupy międzynarodowych graczy wciąż urządzają potajemne walki, zarabiając na zakładach.

Parą Johna w pojedynkach jest Colt (Freida Pinto), twarda dziewczyna, która chce pomścić śmierć brata. Razem jadą do legendarnego strzelca Zorringera (Mickey Rourke), który mieszka na odludziu i rzadko staje do walki. Czy zgodzi się pojedynkować z Johnem?

film akcji

krwawa gra

Redakcja nowa.tv
date_range 16 stycznia 2017 schedule 16:10