24h online
Krokodyl Dundee 2. Wszystko o filmie źródło: Paramount Pictures

Krokodyl Dundee 2. Wszystko o filmie

Kontynuacja niesamowitych przygód Krokodyla i Sue

Szczęśliwe życie Krokodyla i Sue w Nowym Jorku przerywają groźni gangsterzy. Para musi uciekać do Australii, aby ratować się przed wydanym na dziewczynę wyrokiem śmierci. Przestępcy ruszają za nimi w pościg. W buszu może przetrwać tylko najlepszy.

Dundee i Sue od roku mieszkają w Nowym Jorku. Mike próbuje zaadaptować się do wielkomiejskiego stylu życia. Nie przychodzi mu to łatwo, ale ma przy sobie kobietę, którą kocha. Jego wybryki, jak łowienie ryb u wybrzeży Manhattanu przy pomocy ładunków wybuchowych, wciąż przynoszą mu problemy.

Jednak największy kłopot pojawi się, gdy Sue zostanie wzięta na celownik przez handlarzy narkotyków. Były mąż przekazał jej przed śmiercią zdjęcia dokumentujące przestępczy proceder gangu. Krokodyl postanawia ratować ukochaną z opresji, więc zabiera ją do ojczystej Australii. Sue musi przywyknąć do życia w buszu pełnym węży, pająków i krokodyli, bez wygód i z dala od rodziny.

W ślad za uciekinierami podążają niebezpieczni gangsterzy. Zamierzają wytropić i zabić dziewczynę. Narkotykowy boss Rico nie zdaje sobie jednak sprawy, że są na przegranej pozycji. Trudno będzie przechytrzyć mistrza przetrwania w dzikim buszu. Na terenie australijskiej dziczy reguły ustala Mike Krokodyl Dundee.

film przygodowy

krokodyl dundee 2

Redakcja nowa.tv
date_range 10 stycznia 2017 schedule 13:19