24h online
Kłopotliwy gość. Rewelacyjna francuska komedia w TV źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Kłopotliwy gość. Rewelacyjna francuska komedia w TV

Daniel Auteuil w doskonałej formie –czwartek, 20:00

Gdy 50-letni agent ubezpieczeniowy Gerard, po latach niepowodzeń dostaje wreszcie propozycję pracy, robi wszystko, aby nie zaprzepaścić tej szansy. Zaprasza swojego nowego szefa na kolację do domu. Aby wszystko wypadło perfekcyjnie wynajmuje do pomocy ekscentrycznego specjalistę od wizerunku. Rewelacyjna francuska komedia.

Gerard ma pięćdziesiątkę na karku. Jest specjalistą od ubezpieczeń, ale od trzech lat nie ma pracy. Zdaje sobie sprawę, że w jego wieku może nie dostać kolejnej szansy. Gdy pojawia się nieoczekiwana propozycja pracy w dalekiej Indonezji, Gerard nie waha się ani chwili. Za wszelką cenę chce zapewnić sobie przychylność przyszłego pracodawcy, więc zaprasza go na kolację do swojego domu.

Kłopotliwy gość. Opis

To dość ryzykowny pomysł, biorąc pod uwagę zdolności kulinarne jego żony Colette . Oboje wpadają na pomysł poproszenia o pomoc speca od PR-u Alexandra, który jest ich sąsiadem. Guru od wizerunku wkracza do akcji. Ma tylko 24 godziny na przemianę gospodarzy i ich domu w ideał. Wystrój, menu, stroje, rozmowy – wszystko musi być pod kontrolą. W nerwowej atmosferze, po wielu dramatycznych wydarzeniach i zabawnych nieporozumieniach, Gerard i Colette czekają na swojego gościa…

Kłopotliwy gość. Pełna obsada

W pełnej obsadzie fransuskiej komedii występują między innymi: Daniel Auteuil, Valerie Lemercier, Thierry Lhermitte, Hippolyte Girardot, Ludovic Berthillot, Olga Sékulic. Kłopotliwy gość zbierał świetne recenzje, gdy trafił do francuskich kin.

komedia francuska

komedia

kłopotliwy gość

Redakcja nowa.tv
date_range 7 lutego 2017 schedule 11:34