24h online
Kłopotliwy gość. Wszystko o filmie źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Kłopotliwy gość. Wszystko o filmie

Daniel Auteuil w doskonałej formie

Gdy 50-letni agent ubezpieczeniowy Gerard, po latach niepowodzeń dostaje wreszcie propozycję pracy, robi wszystko, aby nie zaprzepaścić tej szansy. Zaprasza swojego nowego szefa na kolację do domu. Aby wszystko wypadło perfekcyjnie wynajmuje do pomocy ekscentrycznego specjalistę od wizerunku. Ta decyzja będzie początkiem nieoczekiwanych zdarzeń.

Gerard (Daniel Auteuil) ma pięćdziesiątkę na karku. Jest specjalistą od ubezpieczeń, ale od trzech lat nie ma pracy. Zdaje sobie sprawę, że w jego wieku może nie dostać kolejnej szansy. Gdy pojawia się nieoczekiwana propozycja pracy w dalekiej Indonezji, Gerard nie waha się ani chwili.

Za wszelką cenę chce zapewnić sobie przychylność przyszłego pracodawcy, więc zaprasza go na kolację do swojego domu. To dość ryzykowny pomysł, biorąc pod uwagę zdolności kulinarne jego żony Colette (Valerie Lemercier). Oboje wpadają na pomysł poproszenia o pomoc speca od PR-u Alexandra (Thierry Lhermitte), który jest ich sąsiadem. Guru od wizerunku wkracza do akcji. Ma tylko 24 godziny na przemianę gospodarzy i ich domu w ideał.

Wystrój, menu, stroje, rozmowy – wszystko musi być pod kontrolą. W nerwowej atmosferze, po wielu dramatycznych wydarzeniach i zabawnych nieporozumieniach, Gerard i Colette czekają na swojego gościa…

komedia francuska

komedia

kłopotliwy gość

Redakcja nowa.tv
date_range 29 listopada 2016 schedule 14:13