24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kawiarenka. Wszystko o filmie [WIDEO]

Zaskakujący film z Jennifer Love Hewitt

Do małej kawiarenki na przedmieściach Filadelfii przychodzą różni ludzie. Spotkamy tu dziwaków, gospodynie domowe, artystów, a nawet groźnych przestępców. Każdy ma swoją historię i wpływ na to wyjątkowe miejsce. Kawiarenka stanie się też sceną zbrodni…

Claire (Jennifer Love Hewitt) i Todd (Daniel Eric Gold) pracują w małej kawiarence. Miejsce jest kameralne, trochę zaniedbane, ale niewątpliwie ma swój urok. Todd jest nieśmiałym muzykiem, który szuka sposobu, aby w końcu wyznać uczucia pięknej koleżance z pracy. Mimo starań Todda i otwartości Claire, ich rozmowy zawsze kończą się niezręcznie.

Dziewczyna jest z kimś związana. Chłopak nie traktuje Claire dobrze, ale ona uważa, że na nic lepszego nie zasługuje. Do kawiarni codziennie przychodzą stali goście. Często przesiaduje tu pisarz, który pilnie zapisuje wszystko, co dzieje się wokół. Nikt nie wie, że coś łączy go z tym miejscem. Jasmine aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności w niebezpiecznej dzielnicy. Nie boi się mówić otwarcie o wielu trudnych sprawach. Wpada tu także Craig, chłopak wpatrzony w komputer, który odkrywa, że jego życiem steruje ktoś inny.

Z kolei Glenn to dealer narkotykowy, który ma swoje „biuro” przy stoliku w rogu sali. Obserwuje go policjant Brian, który wpada do kawiarni codziennie na kawę. Jest też młody narkoman, który musi odpracować swój dług Glennowi. Każdy z gości jest inny, ma swoją historię – czasem fascynująca, czasem niedorzeczną. Kawiarenka nie zawsze będzie ostoją, gdzie przy lekturze można spokojnie porozmawiać i napić się czegoś ciepłego. Pewnego dnia za drzwiami rozlegną się strzały.

 

dramat

kawiarenka

jennifer love hewitt

Redakcja nowa.tv
date_range 16 listopada 2016 schedule 10:17