24h online
Józefinka. Wszystko o serialu źródło: Józefinka

Józefinka. Wszystko o serialu

Anioł pomaga i uczy tolerancji – niedziela, 11:30

Józefinka jest aniołem stróżem, który został zesłany na ziemię. Pojawia się zawsze, gdy ktoś jest w tarapatach. Po zakończonej misji pstryka palcami i... znika

Josephine Delamarre jest aniołem stróżem wysłanym z Nieba na Ziemię. Dzięki psychologicznej intuicji, zdolności perswazji i magii, udaje jej się pomóc ludziom, którzy mają problemy. Wydaje się na początku każdej misji; kiedy jego zadaniem jest realizowane, to znika przyciąganie palców.

Każdy epizod serialu dotyka problemów społecznych: bezrobocia, życiowej niepewności, analfabetyzmu, zaakceptowania homoseksualizmu, przemocy, odrzucenia społecznego, trudności integracyjnych, porzucenia życiowych marzeń.

józefinka

serial

Redakcja nowa.tv
date_range 3 listopada 2016 schedule 11:36

Ratownicy to serial fabularny opowiadający historię grupy ratowników pracujących w wysokich i niebezpiecznych Tatrach. Ekstremalne akcje ratownicze to dla nich codzienność. W serialu zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Krzysztofa Globisza, Tomasza Schuchardta i Pawła Domagałę. Ratowników wyreżyserował zmarły tragicznie w 2015 roku Marcin Wrona.

Redakcja nowa.tv
date_range 10 lutego 2017 schedule 16:21