24h online
Jej szerokość Afrodyta. Od poniedziałku do piątku o 9:05 i 16:25 źródło: Colgems Produtions LTD

Jej szerokość Afrodyta. Od poniedziałku do piątku o 9:05 i 16:25

Wszystko o serialu

Amerykański serial komediowy, opowiadający o perypetiach początkującej modelki, która ginie na skutek wypadku samochodowego. W niebie zostaje przywrócona do życia aby wrócić na ziemię w ciele pulchnej i niezwykle inteligentnej pani prawnik z nadwagą. Serial ma wielu fanów na całym świecie, dzięki stacji NOWA TV będą mogli do nich dołączyć polscy telewidzowie.

Debbie Dead Dobkins jest pięknaą ale nudną młodą modelką, której kariera właśnie rozkwita. Ma przystojnego chłopaka Graysona, wziętego prawnika. Przebojowa dziewczyna ulega wypadkowi samochodowemu. Po śmierci spotyka u bram niebios strażnika o imieniu Fred. Deb nie chce zaakceptować swojego przeznaczenia i kategorycznie domaga się powrotu na ziemię. W wyniku dziwnego zrządzenia losu jej dusza trafia do ciała Jane Bingum – błyskotliwej prawniczki przy kości, która została postrzelona i leży w szpitalu. Piękna i smukła Deb odkrywa, że stała się niezbyt atrakcyjną Jane. Po powrocie do kancelarii prawniczej jest witana jak bohaterka. Okazuje się, że podczas strzelaniny zasłoniła własnym ciałem szefa. Na horyzoncie pojawia się Kim – atrakcyjna i ambitna rywalka Jane. Na szczęście prawniczka może liczyć na pomoc swojej asystentki Teri.
Podczas swojego pierwszego wystąpienia w sądzie Jane jest bliska przegrania sprawy o odszkodowanie. Ostatecznie jednak wygłasza płomienną mowę końcową, która zapewnia jej klientowi wielomilionową sumę. Okazuje się też, że nowym prawnikiem w kancelarii został przystojny Grayson, były chłopak Deb.

Serial w lekki i dowcipny sposób ładmie stereotypy na temat ludzi przy tuszy, przekonuje, że duże jest piękne ale niestety ciągle punk widzenia zeleży ...od rozmiaru ubrań.

jej szerokość afrodyta

serial komediowy

Redakcja nowa.tv
date_range 25 maja 2017 schedule 11:27