24h online
Jake Gyllenhaal śpiewa i to jak! Zobaczcie, co wyprawia na tym nagraniu źródło: facebook/Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal śpiewa i to jak! Zobaczcie, co wyprawia na tym nagraniu

Gwiazdy kina

Jake Gyllenhaal to znakomity aktor i światowa gwiazda kina. Okazuje się, że nie tylko. Artysta ma niedługo wystąpić w musicalu na deskach Broadwayu, a w sieci pojawił się filmik, prezentujący jego wokalne predyspozycje.

Jake Gyllenhaal bierze udział w przygotowaniach do musicalu Sunday in the Park with George. Sztuka zainspirowana obrazem francuskiego malarza Georgesa Seurata – Niedzielne popołudnie na wyspie Grande Jatte, zostanie wystawiona na Broadwayu. W sieci pojawiło się wideo wyreżyserowane przez Cary’ego Fukunagę (reżysera m.in. serialu Detektyw), na którym Jake Gyllenhaal popisuje się swoim talentem wokalnym.

Jake Gyllenhaal. Biografia

Jake Gyllenhal to świetny aktor filmowy i ulubieniec publicznosći. Znany z roli tytułowego Donniego Darko, Sama Halla w Pojutrze (The Day After Tomorrow), Detektywa Davida Loki w Labiryncie (Prisoners), Jacka Twista w filmie Tajemnica Brokeback Mountain (Brokeback Mountain), Coltera Stevensa w Kodzie nieśmiertelności (Source Code), Louisa Blooma w filmie Wolny Strzelec (Nightcrawler). Ostatnio Jake'a Gyllenhala można pyło podziwiać na dużym ekranie w Zwierzętach nocy (Nocturnal Animals). Jego siostrą jest Maggie Gyllenhaal, również aktorka.

jake gylenhaal

kino

Redakcja nowa.tv
date_range 9 lutego 2017 schedule 15:45
Anna Seniuk: żeby napisać książkę, trzeba mieć powód
„Nietypowa baba jestem” już w księgarniach

– Gro ciężaru spoczywało na córce, która to napisała. Właściwie, to ona jest autorem książki. Janek Nowicki powiedział, przeczytawszy ją: „no wiesz, to jest książka twojej córki, a Ty jesteś tylko pretekstem” – mówiła w „Tu i teraz” legendarna polska aktorka Anna Seniuk, która przyszła do Nowa TV m. in., aby opowiedzieć o swojej książce „Nietypowa baba jestem”.

Redakcja 24 godziny
date_range 10 marca 2017 schedule 09:08