24h online
Grease 2. Wszystko o filmie źródło: Paramount Pictures

Grease 2. Wszystko o filmie

Kontynuacja wielkiego musicalowego hitu

Grease 2 znowu opowiada perypetie szkolnej młodzieży i ich rówieśników z gangu motocyklowego. Kontynuacja wielkiego musicalowego hitu.

Ameryka, początek lat sześćdziesiątych. W szkole Rydell High rozpoczyna naukę nowy uczeń, Michael Carrington (Maxwell Caulfield), kuzyn Sandy (bohaterki części pierwszej). Chłopak pragnie zdobyć serce pięknej liderki żeńskiego kółka 'Pink Ladies' Stephanie Zinione (Michelle Pfeiffer). Dziewczyny umawiają się jednak wyłącznie z rówieśnikami z motocyklowego gangu 'T-Birds'. Żeby zdobyć względy niedostępnej Stephanie za zaoszczędzone pieniądze Michael kupuje na złomowisku motocykl i ćwiczy mistrzowskie opanowanie maszyny.

Wkrótce nadarza się okazja, by mógł zaprezentować swoje triki. Gdy dochodzi do potyczki między chłopakami z 'T-Birds', a członkami konkurencyjnego gangu 'Cycle Lords' pojawia się tam jako zamaskowany jeździec i w spektakularny sposób pokonuje przeciwników. Świadkiem motocyklowej rywalizacji jest Stephanie. Dziewczyna, na której umiejętności nieznajomego wywarły duże wrażenie, wbrew surowym zasadom swojej paczki, postanawia się z nim umówić.

musical

Grease 2

Redakcja nowa.tv
date_range 23 stycznia 2017 schedule 11:50

W oczekiwaniu na walentynki, w czasie kiedy na ekranach kin tryumfy świeci murowany kandydat do Oscara, „La la Land” z Emma Stone i Ryanem Goslingiem, postanowiliśmy przypomnieć najsłynniejsze musicalowe pary, które połączyła miłość do śpiewu i tańca.
W naszym zestawieniu znajdziecie tytuły, które pozwalają uwierzyć, że miłość od pierwszego wejrzenia istnieje naprawdę i prowadzi do happy endu.

Redakcja nowa.tv
date_range 10 lutego 2017 schedule 14:33