24h online
To właśnie miłość powraca! Oryginalna obsada filmu znowu razem źródło: Materiały prasowe

To właśnie miłość powraca! Oryginalna obsada filmu znowu razem

Gwiazdy kina

14 lat po premierze uwielbianej komedii To właśnie miłość będzie można dowiedzieć się, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów filmu. Reżyser Richard Curtis nakręci dziesięciominutowy sequel z większością aktorów z oryginalnej obsady.

W krótkometrażowej kontynuacji To właśnie miłość (Love actually) wystąpią na pewno: Hugh Grant, Keira Knightley, Liam Neeson, Colin Firth, Martine McCutcheon, Bill Nighy, Lucia Moniz, Rowan Atkinsonn, Thomas Brodie-Sangster, Olivia Olson i Marcus Brigstocke. Zabraknie Emmy Thompson, Martina Freemana, Chiwetela Ejiofora i zmarłego w ubiegłym roku Alana Rickmana. 10-minutowy film nosić będzie tytuł „Red Nose Day Actually”, a wszystko z powodu Dnia Czerwonego Nosa, brytyjskiego odpowiednika Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Premiera filmu odbędzie się 24 marca w BBC.

To właśnie miłość. Opis

To właśnie miłość miał premierę we wrześniu 2003 roku i od razu zebrał doskonałe recenzje. W USA zarobił blisko 60 milionów dolarów, a poza Stanami Zjednoczonymi blisko 200 milionów. Film To właśnie miłość składa się z 10 przeplatających się historii dziejących się w przededniu Bożego Narodzenia. Dla wielu stał się pozycją obowiązkową do oglądania w wigilijny wieczór czy w pierwszy dzień świąt.

to właśnie miłość

komedia

Redakcja nowa.tv
date_range 16 lutego 2017 schedule 12:17