24h online
Family Man. Wszystko o filmie źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Family Man. Wszystko o filmie

Tia Leoni i Nicolas Cage w miłosnej komedii – czwartek, 20:00

Jacka Campbell (Nicolas Cage) to zamożny, odnoszący sukcesy kawaler z Wall Street. Wyjeżdżając z rodzinnego domu kilkanaście lat wcześniej, nawet nie marzył o tak świetnej przyszłości. Choć przyrzekał swojej licealnej miłości Katie, że szybko wróci, nigdy nie dotrzymał obietnicy. Pewnego dnia obudzi się u jej boku i odkryje, że jest zwykłym facetem z amerykańskiego przedmieścia.

Po 13 latach od wyjazdu z rodzinnego domu Jack Campbell (Nicolas Cage) prowadzi niezależne i barwne życie w Nowym Jorku. Katie (Tia Leoni), jego dziewczyna z lat szkolnych, jest tylko mglistym wspomnieniem. W Wigilię Jack wchodzi do małego sklepiku po drodze do pracy. Jest świadkiem awantury między sprzedawcą i ulicznym chuliganem. Próbuje pogodzić mężczyzn.

Niezadowolony z pouczania go, młody chłopak z ulicy (Don Cheadle) zadaje pytanie interweniującemu Jackowi. Jack odpowiada bez wahania: „Mam wszystko, czego pragnąłem w życiu”. Następnego ranka Jack budzi się obok Katie w ich wspólnym domu w New Jersey. Za ścianą płacze małe dziecko, a 6-letnia dziewczynka nazywa go tatusiem.

To nie koniec niespodzianek. Jack nie pracuje na Wall Street, ale jest sprzedawcą opon. W jego garażu nie stoi ferrari, tylko wysłużony minivan, a w szafie zamiast markowych garniturów wiszą flanelowe koszule. Jack jest przerażony i za wszelką cenę chce powrócić do swojego poprzedniego, wygodnego życia.

W romantycznej komedii w reżyserii Bretta Ratnera („Godziny szczytu”, „X-Men, ostatni bastion”) zagrał laureat Oscara i Złotego Globu Nicolas Cage oraz znakomita aktorka Tia Leoni („Bad Boys”, „Dzień zagłady”).

family man

komediodramat

Redakcja nowa.tv
date_range 20 grudnia 2016 schedule 15:54

Amerykańska tragikomedia na podstawie autobiograficznej powieści Nory Ephron w której dziennikarka opisuje historię swojego burzliwego związku z Carlem Bernsteinem, publicystą Washington Post znanego z odkrycia afery Watergate. Na pieszym planie aktorski duet marzeń: Meryl Streep i Jack Nicholson, a na drugim planie nie mniej ciekawie: Jeff Daniels, debiutujący Kevin Spacey i sam Milos Formana w pamiętliwym epizodzie.

Redakcja nowa.tv
date_range 24 kwietnia 2017 schedule 14:02