24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Dzień zabijania. Wszystko o filmie [WIDEO]

„Zamach” na konsumpcyjny styl życia

Malcolm jest rozczarowany życiem. Pocieszenie znajduje w narkotykach. Nie widząc celu dalszej egzystencji, postanawia udać się do zatłoczonego centrum handlowego z torbą pełną broni i ładunków wybuchowych. Zdecydował, że przyszedł czas, aby coś zmienić.

Zanim Malcolm wyrusza na swoją prywatną wojnę, strzela do matki i podpala przyczepę, w której wspólnie mieszkali. Teraz nie ma nic do stracenia. Decydując się na ten desperacki krok zmienia radykalnie nie tylko swoje życie, ale również los ludzi, którzy pojawią się na jego drodze.

W niewłaściwym czasie i miejscu znalazła się Donna – znudzona gospodyni domowa z obsesją na punkcie własnej urody, a także Barry, sprzedawca, który nienawidzi swojej pracy, owdowiały pracownik ochrony Michael i Danny – żonaty biznesmen uzależniony od seksu. Przypadkowym obserwatorem stanie się młody chłopak Jeff, zakochany w dziewczynie, która go odrzuciła. Kiedy Jeff zagłusza swój smutek narkotykami  nie zauważa uciekającego w panice tłumu. Malcolm otwiera ogień…

Film został nakręcony wg powieści znanego amerykańskiego pisarza i aktora Erica Bogosiana. Reżyserią zajęli się Joe Hahn (muzyk z zespołu Linkin Park) i aktor Vincent D’Onofrio („Faceci w czerni”, „Daredevil”, „Jurassic World”), który zagrał również rolę Danny’ego.

 

film sensacyjny

thriller

dzień zabijania

Redakcja nowa.tv
date_range 18 listopada 2016 schedule 13:58