24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Duże zmiany w Modzie na sukces. Wątek homoseksualny i odejście filarów serialu

Od poniedziałku do piątku o 19:30 w NOWA TV

W emitowanym w NOWA TV serialu Moda na sukces nadchodzi czas wielkich zmian: z obsady zniknie na zawsze klan Marone’ów, ikoniczna Amber, a nawet filary serialu – Ridge i Stephanie. To również rok, w którym dużą wagę odegrają nowe technologie. Serial nagrywany jest już w wysokiej jakości HD, a akcja coraz częściej przenoszona jest poza studio.

Moda na sukces zmieni się nie do poznania! Już niedługo na NOWA TV zobaczymy odcinki nakręcone w 2012 roku. Oto subiektywny ranking 10 rzeczy, dla których warto o 19:30 włączyć NOWA TV:

1. Śmierć Stephanie

Bez wątpienia to koniec pewnej epoki. Królowa Stephanie umrze na raka w ramionach Brooke. Zanim to jednak nastąpi, nestorka wyda wielkie przyjęcie, na które zaprosi całą rodzinę i przyjaciół. Będą to pełne wzruszenia i wspomnień odcinki, które powinien zobaczyć każdy, kto kiedykolwiek oglądał Modę na sukces.

2. Intrygi Amber

Amber nie umie żyć bez intrygowania i w tej kwestii nic się nie zmieni. Namiesza sporo w życiu uczuciowym Ricka oraz… Hope. Przez Moore, córka Brooke wpadnie w nałóg i uzależni się o silnych leków. Amber zaproponuje Hope układ – będzie dostarczać jej leki, jeśli ta wstawi się z nią u Brooke. Żadna z nich nie przewidzi, że stosowanie leków bez recepty może okazać się bardzo niebezpieczne. Wątek zdecydowanie wart uwagi, zwłaszcza, że tuż po nim pożegnamy się na zawsze z przebojową Adrienne Frantz.

3. Powrót Deacona

Deacon Sharpe powróci gościnnie do serialu! Bill odnajdzie go w więzieniu i zaproponuje układ – wyciągnie go z celi, jeśli ten spotka się ze swoją córką Hope. Aby było ciekawiej, wyśle Sharpe’a do Włoch, gdzie Liam i córka Brooke będą brali jeden ze swoich kolejnych ślubów. Czy ceremonia dojdzie do skutku?

4. Odcinek jubileuszowy

To będzie specjalny odcinek wyemitowany w USA 25 lat po premierze pierwszego odcinka serialu. Oficjalnie będzie to epizod poświęcony 50. rocznicy ślubu Stephanie i Ericka, a nieoficjalnie okazja do pokazania widzom masy retrospekcji, również takich z początku lat 80. Na ekranie znów zobaczymy pierwsze spotkanie Brooke i Ridge’a, a także ich słynny ślub w Malibu z 1994 roku. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Mody na sukces!

5. Nowa postać – Caroline Spencer jr.

Zdecydowany powiew świeżości. Okaże się, że siostra Billa – Karen, ma dorosłą córkę. Dziewczyna dostanie pracę w Forrester Creations i z miejsca podbije serca Ricka, Thomasa, Olivera i Marcusa. Stanie się też wrogiem numer jeden Amber. Przy okazji widzowie przypomną sobie zmarłą imienniczkę Caroline – pierwszą żonę Ridge’a Forrestera.

6. Plenery, ach plenery

Aspen w Kolorado, Apulia we Włoszech czy Cabo San Lucas w Meksyku. Forresterowie będą podróżowali po świecie częściej niż kiedykolwiek. Oprócz tego na ekranie zobaczymy też najpopularniejsze miejsca w Los Angeles, które z pewnością każdy z nas chciałby odwiedzić. Teraz dzięki Modzie na sukces możemy zobaczyć je z bliska.

7. Depresja Katie

Kiedy Katie odkryje, że jest w ciąży będzie szalała ze szczęścia. Humor zepsuje jej Bill, który zażąda by… dokonała aborcji. Tak się jednak nie stanie. Podczas porodu Katie przeżyje śmierć kliniczną. Na ekranie zobaczymy nawet ducha zmarłego przed laty Storma. Po narodzinach najmłodsza z Loganek wpadnie w depresję i zostawi rodzinę znikając bez śladu. Na ratunek ruszą Bill, Brooke, a nawet Taylor.

8. Pierwszy wątek homoseksualny

Pierwszy od niemal 20 lat większy wątek dla Joanny Johnson, która grała w serialu na samym początku. Karen Spencer od lat skrywała pewien sekret – jest lesbijką i żyje w stałym związku z kobietą. Jako pierwszy o wszystkim dowie się Thomas, który będzie w tym czasie randkował z młodą Caroline. Poznamy partnerkę Karen – Danielle. Jak na te wieści zareaguje porywczy Bill?

9. Ślub Stephanie i Erica

Nieoczekiwanie seniorzy rodu znów zostaną małżeństwem. Ślubu udzieli im Gladys Pope, wieloletnia przyjaciółka Sally Spectry. Pewnego dnia stanie na progu rezydencji Forresterów i oświadczy, że ma uprawnienia do udzielenia ślubów. Stephanie i Eric, choć są ze sobą od 2010 roku (od kiedy Eric rozstał się z Donną) nigdy nie wzięli ponownego ślubu. A skoro nadarzyła się okazja, to czemu jej nie wykorzystać?

10. Ślub Brooke I Ridge’a

Ostatnie takie wydarzenie z Katherine Kelly Lang i Ronnem Mossem w rolach głównych. Po swojej 9 ceremonii, para młoda wyjedzie w podróż poślubną, z której Brooke wróci sama. Powód? Ronn Moss zrezygnował z dalszej pracy na planie.

moda na sukces

Marek Marek Lewandowski serwis moda-na-sukces.blog.pl
date_range 10 lutego 2017 schedule 15:02