24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Detektyw Caïn. Wszystko o serialu [WIDEO]

Dostępny w całości na vod NOWA TV

Bohaterem serialu jest wyjątkowy policjant. Kapitan Fred Caïn jeździ na wózku inwalidzkim. Dla niego jednak to żadne ograniczenie. Ten twardy glina jest szybszy i sprawniejszy niż niejeden w pełni zdrowy kolega po fachu. Łamiący schematy, przenikliwy i nieprzewidywalny Caïn rozwikła każdą sprawę.

Kapitan Fred Caïn (Bruno Debrandt) ma za sobą trudne chwile. Pięć lat wcześniej uległ tragicznemu wypadkowi motocyklowemu, kiedy ścigał przestępcę. Po roku leczenia w szpitalu, usłyszał miażdżącą diagnozę – już nigdy nie stanie na własnych nogach. Caïn nie załamał się jednak i dalej pracuje w wydziale zabójstw. Znany jest z tego, że działa niestandardowo. Słucha swojego instynktu i ufa przeczuciom. Doskonale odczytuje język ciała, mowę gestów i mimikę. Trudno coś przed nim ukryć.

Ma niesamowitą zdolność odkrywania cudzych słabości, sekretów i emocji. Umie okazywać empatię, ale potrafi też być bezwzględny i brutalny. Z łatwością przychodzi mu łamanie zasad i konwenansów, nie mówiąc o procedurach policyjnych. Caïn wspierany jest przez młodą panią detektyw Lucie Delambre (Julie Delarme). W życiu prywatnym Fred próbuje sobie poradzić z rozwodem i dorastającym synem Benem. Jest zgorzkniały i cyniczny, ale potrafi też być zabawny, choć zazwyczaj prezentuje czarny humor. Kapitan Caïn to policjant zdecydowanie inny niż wszyscy.

serial kryminalny

detektyw cain

kryminał

serial

Redakcja nowa.tv
date_range 24 listopada 2016 schedule 10:18
Bonda: Ci, którzy czytają, są fajni. Należy stworzyć taką modę
Autorka bestsellerów w Nowa TV

– Mówimy o tym, że ludzie nie czytają, tak, jakbyśmy chcieli usprawiedliwiali te osoby, które nie biorą książki do ręki. Należy mówić, że ci, którzy czytają, są fajni. Należy stworzyć taką modę – mówiła na antenie Nowa TV Katarzyna Bonda. Pisarka dodała, że według niej z czytelnictwem w Polsce nie jest wcale tak źle, co widać po targach książki.

Redakcja 24 godziny
date_range 19 maja 2017 schedule 09:52