24h online
Daniel Radcliffe znowu zagra Harry’ego Pottera? Aktor nie mówi: nie źródło: wikimedia/cc/Gage Skidmore

Daniel Radcliffe znowu zagra Harry’ego Pottera? Aktor nie mówi: nie

Plotki filmowe

Ponad pięć lat minęło od premiery filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II, w którym ostatni raz w tytułową rolę wcielił się Daniel Radcliffe. Czy jest szansa, że znów zobaczymy go w roli czarodzieja? W jednym z wywiadów nie powiedział: nie.

Daniel Radcliffe aż osiem razy wcielał się w postać Harry’ego Pottera. Gdy po raz pierwszy przebrał się w strój najbardziej popularnego czarodzieja na świecie miał zaledwie 12 lat. Kilka dni temu, ten 27 letni aktor, powiedział w w programie Good Morning Britain: – Nie jestem pewien, czy nadal możliwy jest mój udział w tej serii? Harry jest obecnie zdecydowanie starszy. Teraz jest to tylko rozmowa teoretyczna. Jeśli miałaby się ona stać czymś więcej, to wtedy tak, zastanowiłbym się nad powrotem.

Daniel Radcliffe filmy

Daniel Radcliffe zagrał we wszystkich odsłonach Harry’ego Pottera. Po kolei były to: Harry Potter i Kamień Filozoficzny (Harry Potter and the Philosopher's Stone), Harry Potter i Komnata Tajemnic (Harry Potter and the Chamber of Secrets), Harry Potter i więzień Azkabanu (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban), Harry Potter i Czara Ognia (Harry Potter and the Goblet of Fire), Harry Potter i Zakon Feniksa (Harry Potter and the Order of the Phoenix), Harry Potter i Książę Półkrwi (Harry Potter and the Half-Blood Prince), Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I (Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 1), Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II (Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2).

Harry Potter i przeklęte dziecko

W zeszłym roku twórczyni Harry'ego Pottera –  J.K. Rowling napisała dwuczęściową westendową sztukę teatralną pod tytułem Harry Potter i przeklęte dziecko (Harry Potter and the Cursed Child), która miała swoją premierę w lipcu 2016 roku. Ekranizacją kolejnej części o Harrym Potterze zainteresowana miała być wytwórnia w Warner Bros. Czy, gdyby doszło do powstania filmu, tytułową rolę znowu zagrałby Daniel Radcliffe?

daniel radcliffe

harry potter

Redakcja nowa.tv
date_range 10 lutego 2017 schedule 13:46