24h online
Czułe słówka: Ciąg dalszy. Wszystko o filmie źródło: Paramount Pictures

Czułe słówka: Ciąg dalszy. Wszystko o filmie

Dalsze losy bohaterów kultowego filmu

Historie bohaterów „Czułych słówek” ponownie zostały oparte na powieści Larry'ego McMurtry'ego.

Po śmierci córki Emmy Aurora Greenway (Shirley MacLaine) postanowiła zająć się wychowaniem trójki osieroconych wnucząt. Zadanie okazało się wyjątkowo trudne. Najstarszy Tommy (George Newbern) wszedł w konflikt z prawem i jest uzależniony od narkotyków. Teddy (MacKenzie Astin) żyje w nędzy, a nastoletnia Melanie (Juliette Lewis), charakterem przypominająca matkę, przysparza babci samych zmartwień.

Sama Aurora boryka się natomiast z problemami natury sercowej. Romans starszej kobiety z generałem Hectorem (Donald Moffat) właśnie się zakończył, rozkwita za to nowy z terapeutą Jerrym (Bill Paxton). Nieoczekiwanie do miasta powraca także jej dawna miłość, zwariowany emerytowany astronauta, Garrett (Jack Nicholson). Z jego pomocą Aurora spróbuje zjednoczyć rodzinę.

Dalsze losy bohaterów niezapomnianych „Czułych słówek” Jamesa L. Brooksa, ponownie zostały oparte na powieści Larry'ego McMurtry'ego. Za kamerą stanął tym razem debiutant Robert Harling, znany jako scenarzysta przeboju „Stalowe magnolie”.

komediodramat

czułe słówka: ciąg dalszy

Redakcja nowa.tv
date_range 16 stycznia 2017 schedule 14:04

Amerykańska tragikomedia na podstawie autobiograficznej powieści Nory Ephron w której dziennikarka opisuje historię swojego burzliwego związku z Carlem Bernsteinem, publicystą Washington Post znanego z odkrycia afery Watergate. Na pieszym planie aktorski duet marzeń: Meryl Streep i Jack Nicholson, a na drugim planie nie mniej ciekawie: Jeff Daniels, debiutujący Kevin Spacey i sam Milos Formana w pamiętliwym epizodzie.

Redakcja nowa.tv
date_range 24 kwietnia 2017 schedule 14:02