24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Czarny Książę. Wszystko o filmie [WIDEO]

Opowieść o doli i niedoli ogiera – niedziela, 13:20

Film stanowi współczesną adaptacje słynnej powieści Ann Sewell z 1877 roku, o koniu oswojonym miłością dobrych ludzi. To produkcja, którą zdecydowanie warto zobaczyć całą rodziną, niesie mądre przesłanie o sile przyjaźni i po prostu chwyta za serce.

Szesnastoletnia Audry jest wolontariuszką w schronisku dla zwierząt, do którego trafia ciężko chory koń o imieniu Black Beauty. Zwierzę, było okrutnie traktowane przez poprzednich właścicieli, stąd jest bardzo nieufne wobec ludzi. Dziewczyna, która lepiej rozumie zwierzęta niż rówieśników a w przyszłości widzi się w zawodzie weterynarza, postanawia zaopiekować się skrzywdzonym koniem.

Prosi o pomoc swojego dziadka, właściciela stajni, by ten zaadoptował jej nowego przyjaciela. Dziadek zgadza się od razu, i nastolatka, choć wbrew woli nadopiekuńczego ojca (w tej roli Luce Perry) spędza letnie wakacje na wsi, rehabilitując okaleczone psychicznie i fizycznie zwierzę. Wkrótce okazuje się, że Czarna Piękność jeszcze bardziej zbliżyła do siebie rodzinę, dając jej lekcje miłości i zaufania.

film familijny

czarny książę

luke perry

film rodzinny

konie

film

Redakcja nowa.tv
date_range 3 listopada 2016 schedule 11:51
Oscary 2017: kto był zwycięzcą wieczoru?
Twórcy „La La Land” musieli oddać statuetkę

Najwięksi twórcy świata filmu zjechali do Los Angeles na ceremonię rozdania Oscarów. Od samego początku faworytem był film „La La Land”, który miał aż 14 nominacji do nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Ile statuetek zgarnęli ostatecznie twórcy filmu? Nie obyło się także bez fatalnej pomyłki…

Redakcja 24 godziny
date_range 27 lutego 2017 schedule 10:36