24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Czarny Książę. Wszystko o filmie [WIDEO]

Opowieść o doli i niedoli ogiera – niedziela, 13:20

Film stanowi współczesną adaptacje słynnej powieści Ann Sewell z 1877 roku, o koniu oswojonym miłością dobrych ludzi. To produkcja, którą zdecydowanie warto zobaczyć całą rodziną, niesie mądre przesłanie o sile przyjaźni i po prostu chwyta za serce.

Szesnastoletnia Audry jest wolontariuszką w schronisku dla zwierząt, do którego trafia ciężko chory koń o imieniu Black Beauty. Zwierzę, było okrutnie traktowane przez poprzednich właścicieli, stąd jest bardzo nieufne wobec ludzi. Dziewczyna, która lepiej rozumie zwierzęta niż rówieśników a w przyszłości widzi się w zawodzie weterynarza, postanawia zaopiekować się skrzywdzonym koniem.

Prosi o pomoc swojego dziadka, właściciela stajni, by ten zaadoptował jej nowego przyjaciela. Dziadek zgadza się od razu, i nastolatka, choć wbrew woli nadopiekuńczego ojca (w tej roli Luce Perry) spędza letnie wakacje na wsi, rehabilitując okaleczone psychicznie i fizycznie zwierzę. Wkrótce okazuje się, że Czarna Piękność jeszcze bardziej zbliżyła do siebie rodzinę, dając jej lekcje miłości i zaufania.

film familijny

czarny książę

luke perry

film rodzinny

konie

film

Redakcja nowa.tv
date_range 3 listopada 2016 schedule 11:51