24h online
Córka mojego kumpla. Wszystko o filmie źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Córka mojego kumpla. Wszystko o filmie

Hugh Laurie i przyjaźń wystawiona na próbę

Dwie zaprzyjaźnione rodziny prowadzą spokojne życie na amerykańskich przedmieściach. Znają się od dawna i spędzają ze sobą dużo czasu. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na wielką próbę, gdy do domu na Święta Dziękczynienia przyjeżdża dawno niewidziana córka jednej z par.

Państwo Wallingowie i Ostroffowie są sąsiadami i bliskimi przyjaciółmi. Spędzają ze sobą dużo czasu, ich dzieci dorastały razem. Na pozór tworzą idealne rodziny z amerykańskiego przedmieścia. Kiedy jednak przyjrzeć się im z bliska, nie wszystko wygląda tak idealnie.

David Walling (Hugh Laurie) chowa się w swojej „męskiej jaskini”, unikając żony Paige (Catherine Keener), a Cathy Ostroff (Allison Janney) udaje, że słucha, gdy jej mąż Terry (Oliver Pratt) opowiada o swojej pasji do gadżetów. Większość dzieci już dorosła i wyfrunęła z domu. Tylko 24-letnia Vanessa mieszka z rodzicami. Jej przyjaciółka z dzieciństwa Nina Ostroff (Leighton Meester) wyjechała w świat 5 lat temu, uciekając przed kontrolującą wszystko matką. Teraz mieszka w San Francisco i właśnie zerwała z chłopakiem.

Niespodziewanie przyjeżdża do domu na Święta Dziękczynienia. Nie wie, że matka szykuje dla niej niespodziankę. Zamierza wyswatać córkę z synem sąsiadów Tonym Wellingiem (Adam Brody), który także w tym czasie odwiedza rodziców. Plany zaborczej matki nie powiodą się. Nina nawiąże romans z kimś zupełnie innym. Potajemny związek w końcu ujrzy światło dzienne i spowoduje niemały wstrząs w obu rodzinach.

 

córka mojego kumpla

komedia

film komediowy

Redakcja nowa.tv
date_range 7 grudnia 2016 schedule 11:14