24h online
Chińczyk, cz. 2. Wszystko o filmie źródło: Beta Film GmbH

Chińczyk, cz. 2. Wszystko o filmie

Ekranizacja powieści Henninga Mankella – czwartek, 22:00

W szwedzkim miasteczku Hudiksval policja dokonuje makabrycznego odkrycia. Dziewiętnastu członków rodziny Andrénów zostaje brutalnie zamordowanych.

Sędzina Brigitte Roslin dowiaduje się, że wśród ofiar są jej krewni. Niezadowolona z prowadzonego śledztwa, rozpoczyna prywatne dochodzenie. Studiując stare fotografie, odkrywa zaskakującą prawdę o jednym ze swoich przodków. Jan Andrén wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w XIX wieku.

Pracował tam jako nadzorca budowy linii kolejowej. Odznaczał się wyjątkową bezwzględnością i okrucieństwem wobec chińskich robotników. Kobieta wpada na trop, który może oznaczać, że tragedia rodziny Andrenów to krwawa zemsta potomków skrzywdzonych. Czy uda się jej wyjaśnić tajemnice z przeszłości?

kryminał

chińczyk

film kryminalny

Redakcja nowa.tv
date_range 3 stycznia 2017 schedule 15:40

Agent FBI przenika do niebezpiecznego gangu motocyklowego. Ma rozpracować grupę przestępczą kierowaną przez okrutnego Blooda. Szybko zdobywa zaufanie bandytów na Harleyach. Nowe środowisko wciąga go. Tu znajdzie przyjaźń i nowe uczucie. Musi jednak pamiętać, że ma ważną misję do wykonania. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Redakcja nowa.tv
date_range 2 grudnia 2016 schedule 16:48