24h online
Chińczyk, cz. 2. Wszystko o filmie źródło: Beta Film GmbH

Chińczyk, cz. 2. Wszystko o filmie

Ekranizacja powieści Henninga Mankella – czwartek, 22:00

W szwedzkim miasteczku Hudiksval policja dokonuje makabrycznego odkrycia. Dziewiętnastu członków rodziny Andrénów zostaje brutalnie zamordowanych.

Sędzina Brigitte Roslin dowiaduje się, że wśród ofiar są jej krewni. Niezadowolona z prowadzonego śledztwa, rozpoczyna prywatne dochodzenie. Studiując stare fotografie, odkrywa zaskakującą prawdę o jednym ze swoich przodków. Jan Andrén wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w XIX wieku.

Pracował tam jako nadzorca budowy linii kolejowej. Odznaczał się wyjątkową bezwzględnością i okrucieństwem wobec chińskich robotników. Kobieta wpada na trop, który może oznaczać, że tragedia rodziny Andrenów to krwawa zemsta potomków skrzywdzonych. Czy uda się jej wyjaśnić tajemnice z przeszłości?

kryminał

chińczyk

film kryminalny

Redakcja nowa.tv
date_range 3 stycznia 2017 schedule 15:40
Bonda: Ci, którzy czytają, są fajni. Należy stworzyć taką modę
Autorka bestsellerów w Nowa TV

– Mówimy o tym, że ludzie nie czytają, tak, jakbyśmy chcieli usprawiedliwiali te osoby, które nie biorą książki do ręki. Należy mówić, że ci, którzy czytają, są fajni. Należy stworzyć taką modę – mówiła na antenie Nowa TV Katarzyna Bonda. Pisarka dodała, że według niej z czytelnictwem w Polsce nie jest wcale tak źle, co widać po targach książki.

Redakcja 24 godziny
date_range 19 maja 2017 schedule 09:52