24h online
Bywanie na dywanie. Najnowszy magazyn lifestylowy Telewizji NOWA TV źródło: ZPR Media S.A.dla NOWA TV

Bywanie na dywanie. Najnowszy magazyn lifestylowy Telewizji NOWA TV

Premierowe odcinki w niedzielę o 16:55, powtórki we wtorki o 11:00

W cotygodniowym magazynie lifestyle’owym Bywanie na dywanie przedstawione zostaną najbardziej aktualne wydarzenia rozrywkowe, kulturalne i sportowe z kraju i ze świata. Program prowadzą Ola Kot oraz Paulina Koziejowska wparte przez sztab dziennikarzy i reporterów, dla których świat show-biznesu nie stanowi żadnej tajemnicy.

Zespół programu Bywanie na dywanie z przymrużeniem oka będzie komentować poczynania najsłynniejszych celebrytów, aktorów, muzyków, sportowców czy polityków. Przyjrzy się ich życiu uczuciowemu, jak i dokonaniom oraz nowym projektom. Dziennikarze tworzący program na co dzień spotykają się z polskimi sławami, sami z racji pracy są bywalcami salonów i gośćmi popularnych imprez. Jako eksperci będą przyglądać się polskiemu i zagranicznemu show-biznesowi.

Prowadzącymi programu zostały prezenterki prognozy pogody w NOWA TV Ola Kot i Paulina Koziejowska, dla których środowisko gwiazdorskie to chleb powszedni. Paulina odwiedza czerwone dywany jako dziennikarka serwisu internetowego Se.pl, natomiast Ola jako twarz ESKA TV. W „Bywanie na dywanie” gospodynie będą miały także swoje cykle wywiadów. Ola Kot do rozmów zaprosi muzyczne gwiazdy. Paulina Koziejowska z kolei porozmawia z celebrytami, o których jest najgłośniej, a także ze sławami kina i telewizji. Reporter NOWA TV Michał Kozłowski poprowadzi cykl „Gwiazdorski WF”, w którym m.in. sprawdzi faktyczną sprawność fizyczną gwiazd kojarzonych ze światem sportu czy pokaże ich inne „niesportowe” oblicze. Dziennikarz „Super Expressu” Adrian Nychnerewicz w cyklu „Ja tylko pytam” przedstawi relacje z najciekawszych stołecznych wydarzeń, na których spotkał się z popularnymi bywalcami salonów. Od czasu do czasu będzie podglądał ich także w codziennych aktywnościach. Paweł Doncbach, prezenter Radia VOX FM, omówi najgorętsze tematy z pierwszych stron gazet, którymi żyje cała Polska. Gościem specjalnym każdego odcinka będzie blogerka modowa Magdalena Antosiewicz, znana jako Thirty Fashion. Razem z Pauliną Koziejowską przyjrzy się stylizacjom polskich gwiazd, omówi największe modowe wpadki, a także podpowie, jakie są panujące trendy.

program plotkarski

bywanie na dywanie

Redakcja nowa.tv
date_range 24 maja 2017 schedule 13:29