24h online
Biały słoń. Kevin Bacon jako ekscentryczny handlarz bronią źródło: Monolith Films Sp. z o.o.

Biały słoń. Kevin Bacon jako ekscentryczny handlarz bronią

Wszystko o filmie

Płatny morderca zostaje wynajęty przez mężczyznę, który chce pomścić śmierć swojej córki zabitej przez handlarzy żywym towarem. Wykonanie zadania nie będzie jednak proste. Zabójca trafi w samo serce krwawej walki bezwzględnych gangów i odkryje szokującą prawdę o swoim zleceniodawcy.

Curtie Church (Djimon Hounsou) sprawnie wykonał w Bangkoku swoje zadanie. Na zlecenie pewnego biznesmena zabił sześciu ludzi. Mężczyzna jest bardzo zadowolony z efektów współpracy i proponuje Curtiemu kolejne zlecenie. Ma zlikwidować szefa gangu handlarzy żywym towarem. Przestępcy porwali, zgwałcili i zabili jego córkę. Z pomocą przychodzi mu Jimmy Brytyjczyk (Kevin Bacon), ekscentryczny i bezwzględny handlarz bronią. Udaje się im odnaleźć człowieka odpowiedzialnego za śmierć dziewczyny. Niespodziewanie Curtie wywołuje wojnę między zwalczającymi się gangami i odkrywa, że jego pracodawca ma z nimi wiele wspólnego.

W rolach głównych wystapili: laureat Złotego Globu Kevin Bacon (X-Men:Pierwsza klasa, Footloose, Rzeka Tajemnic) oraz znany z filmu Amistad, Constantine i Krwawy diament -  Dijmon Hounsou.

film akcji

kryminał

biały słoń

kevin bacon

Redakcja nowa.tv
date_range 11 maja 2017 schedule 15:54
Bonda: Ci, którzy czytają, są fajni. Należy stworzyć taką modę
Autorka bestsellerów w Nowa TV

– Mówimy o tym, że ludzie nie czytają, tak, jakbyśmy chcieli usprawiedliwiali te osoby, które nie biorą książki do ręki. Należy mówić, że ci, którzy czytają, są fajni. Należy stworzyć taką modę – mówiła na antenie Nowa TV Katarzyna Bonda. Pisarka dodała, że według niej z czytelnictwem w Polsce nie jest wcale tak źle, co widać po targach książki.

Redakcja 24 godziny
date_range 19 maja 2017 schedule 09:52