24h online
Biało-Czarne. Barwne rozmowy Jacka Prusinowskiego źródło: NOWA TV

Biało-Czarne. Barwne rozmowy Jacka Prusinowskiego

Program publicystyczny w każdy piątek o godzinie 19:10

Co tydzień, w każdy piątek o godzinie 19.15 Jacek Prusinowski będzie rozmawiał z barwnymi postaciami polskiego życia społeczno-politycznego.

– Chcę rozmawiać nie tylko o bieżących sprawach, czasem warto zrobić kilka kroków do tyłu, żeby z dystansu zobaczyć istotę problemu. „Biało-Czarne” , bo choć w polityce jak w życiu dużo jest odcieni szarości, to warto nazywać rzeczy po imieniu i ukazać ewidentnie złe, czy dobre decyzje oraz ich konsekwencje – mówi Prusinowski.

Prusinowski jest reporterem politycznym w Esce, Voxie i Wawie. Prowadzi także poranną rozmowę „Sedno Sprawy” w Radiu Plus. Urodził się i pół życia spędził w Rząśniku. Mąż i ojciec. Studiował nauki polityczne i ekonomię. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczynał w radiowej Jedynce, po kilku latach trafił do Grupy Radiowej Time.

biało-czarne

program publicystyczny

jacek prusinowski

Redakcja nowa.tv
date_range 8 grudnia 2016 schedule 13:46
„Super Temat”: Byliśmy w prawdziwym piekle
Wstrząsająca historia żołnierzy z Afganistanu

Większość polskich żołnierzy, którzy zdecydowali się na wyjazd do Afganistanu nie zdawała sobie sprawy, na co się decyduje. Strach, śmierć, całkowity brak zasad po stronie wroga. Podczas tej wojny życie straciło 44 polskich żołnierzy, a ponad 860 odniosło obrażenia. W programie „Super Temat” Jarosław Kulczycki rozmawiał z jednym z poszkodowanych żołnierzy, który dosłownie wyrwał się śmierci.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 maja 2017 schedule 10:07