24h online
Bez adresu. Wszystko o filmie źródło: Daro Film Distribution

Bez adresu. Wszystko o filmie

Zakochani bezdomni na ulicach Nowego Jorku

Hannah i Tahir mają za sobą ciężkie przejścia. Oboje żyją na ulicach Nowego Jorku. Walczą o przetrwanie. Pochodzą z różnych światów, mają inną przeszłość, ale życie potraktowało ich podobnie. Czy mają szansę na szczęśliwą przyszłość?

Tahir (Anthony Mackie), nielegalny imigrant z Nigerii i Hannah (Jennifer Connelly), narkomanka uzależniona od heroiny, to bezdomni mieszkający na ulicach Manhattanu. Mężczyzna jest głęboko wierzącym muzułmaninem. Jest lubiany za okazywanie sympatii każdemu, kogo spotka na swojej drodze. Hannah kradnie i prostytuuje się, aby zdobyć pieniądze na kolejną działkę.

Pewnego razu ich drogi krzyżują się. Dziewczyna ratuje Tahira przed popełnieniem samobójstwa. Między dwojgiem bezdomnych rodzi się przyjaźń. Spędzają razem dużo czasu, rozmawiają o swojej przeszłości. Po pewnym czasie przyjaźń przeradza się w głębsze uczucie. Ich los na krótko poprawia się, ale stare demony nie dają o sobie zapomnieć.

Reżyserem filmu jest Paul Bettany, aktor znany z takich produkcji jak m.in. „Piękny umysł”, „Pan i władca: na krancu świata” i „Bewstydny Mordecai”. Bez adresu jest jego debiutem reżyserskim. Główną rolę kobiecą gra prywatnie jego żona – Jennifer Connelly („Piękny umysł”, „Requiem dla snu”, „Krwawy diament”).

dramat

bez adresu

Redakcja nowa.tv
date_range 9 grudnia 2016 schedule 11:09