24h online
Barwy prawdy. Wszystko o filmie źródło: Paramount Pictures

Barwy prawdy. Wszystko o filmie

Kariera i przyjaźń mogą iść w parze?

Dwaj najlepsi kumple pną się po szczeblach kariery prawniczej, czym ryzykują swą przyjaźń.

Dwaj młodzi prawnicy, Peter Burton (John Cusack) i Tim Gerrity (James Spader) zamierzają poświęcić się karierze politycznej i wyjeżdżają do Waszyngtonu. Mimo iż się przyjaźnią, bardzo wiele ich różni. Idealista Tim wywodzi się z zamożnej, szanowanej rodziny.

Teraz pragnie spełniać się w służbie publicznej, a przede wszystkim stać na straży prawa. Zaręczony z córką wpływowego senatora, Dianą Stiles (Imogen Stubbs), ma przed sobą świetlaną przyszłość. Z kolei pochodzący z nizin społecznych Peter, od zawsze był zdany wyłącznie na siebie. Przez to stał się zimny i wyrachowany.

Po szczeblach kariery pnie się za wszelką cenę. By osiągnąć cel, nie waha się wykorzystać przyjaciela. Żądny władzy Burton uwodzi Dianę, po czym zaczyna szantażować ojca dziewczyny. Łagodny z natury Tim musi walczyć nie tylko o swoje szczęście, ale także o sprawiedliwość.

barwy prawdy

dramat

Redakcja nowa.tv
date_range 4 stycznia 2017 schedule 16:14

Ryan Bingham, brawurowo zagrany przez Georga Clooney’a, jest specjalistą od zwalniania ludzi. Żyje w podróży – jego dom to lotniska, pierwsza klasa w samolocie i eleganckie hotele. Przystojny i uwodzicielski Ryan wiedzie wygodne życie bez zobowiązań, a najbardziej ceni sobie wolność i korzystanie z przyjemności. Gdy poznaje Alex, zaczyna myśleć o zmianach.

Redakcja nowa.tv
date_range 15 listopada 2016 schedule 15:15