24h online
AWOL-72. Wszystko o filmie źródło: Premiere Entertainment Group, LLC

AWOL-72. Wszystko o filmie

Dezerter, rosyjska agentka i rządowe tajemnice – niedziela, 21:35

Conrad Miller to dezerter z szeregów marines. Posiada tajne, strategiczne informacje dotyczące wojska. Wielu chciałoby poznać pilnie strzeżone rządowe tajemnice. Rozpoczyna się morderczy pościg za Millerem, w którym będą uczestniczyć rosyjskie służby specjalne, amerykańska policja i niebezpieczny zabójca.

AWOL – skrót od „absent without offcial leave”, czyli „nieobecny bez oficjalnego pozwolenia”, to określenie dezertera, które weszło na stałe do języka potocznego Amerykanów. Conrad Miller (Luke Goss), oficer wojskowy stacjonujący pod Moskwą, nie raz był wystawiany na ciężką próbę. Jednak to romans z piękną Mikshail Breshnev (Heather Roop) wpakował go w największe kłopoty. Kobieta – rosyjski szpieg, w pewnym momencie znika bez słowa. Na Millera naciskają amerykańscy zwierzchnicy, a rosyjscy agenci depczą mu po piętach.

Nieoczekiwanie, dziewczyna informuje go, że przebywa w Ameryce i jest w ciąży. Miller, czujący zagrożenie z każdej strony, postanawia uciec i ułożyć sobie życie z ukochaną. Mężczyzna posiada ściśle tajne wojskowe informacje, dlatego w ślad za nim rusza pościg. Jest poszukiwany zarówno przez rosyjskiego agenta Cushko, jak i detektywa Adamsa z policji Los Angeles (RZA) oraz wynajętego przez Rosjan płatnego zabójcę Myrona. Plan ucieczki komplikuje się, gdy Miller  wpada w zasadzkę w przydrożnym motelu.

„AWOL-72” to pełen akcji thriller opowiadający o mrocznym świecie rozgrywek między służbami specjalnymi i niebezpiecznymi przestępcami. Reżyser Christian Sesma i aktor Luke Goss tworzą zgrany duet i mają już na swoim koncie wspólną udaną produkcję kina akcji pt.: „The Night Crew”.

film sensacyjny

thriller

film szpiegowski

awol-72

Redakcja nowa.tv
date_range 18 listopada 2016 schedule 12:09