24h online
Arnold Schwarzenegger powraca, by się mścić. Zobaczcie zwiastun źródło: flickr/Gage Skidmore

Arnold Schwarzenegger powraca, by się mścić. Zobaczcie zwiastun

Premiera kinowa

Arnold Schwarzenegger na dobre już porzucił karierę polityczną i wrócił do kina. W sieci pojawił się zwiastun filmu Aftermatch, w którym jedną z głównych ról gra aktor i były gubernator stanu Kalifornia.

Film Aftermatch (produkcja miała też n powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń. Opowiada historię dwóch mężczyzn, których losy splata katastrofa lotnicza. Arnold Schwarzenegger gra inżyniera, który w wypadku traci rodzinę. O swoją tragedię obwinia kontrolera lotów. W tę role wcielił się Scoot McNairy (Operacja Argo, Zniewolony. 12 Years a Slave).

Aftermatch. Produkcja Darren Aronofsky

Scenariusz do filmu Aftermatch napisał Javier Gullón (Najeźdźca, Wróg), a za reżyserię odpowiada Elliot Lester (Blitz). Film wyprodukował wybitny reżyser Darren Aronofsky (Czarny łabędź, Requiem dla snu, Pi, Zapaśnik, Źródło). W amerykańskich kinach i serwisach vod Aftermath ma pojawić się 7 kwietnia. O dacie polskiej premiery na razie nic nie wiadomo.

Arnold Schwarzenegger. Biografia. Filmy. Role

Arnold Schwarzenegger, były kulturysta i gubernator stanu Kalifornia, to kinowy twardziel. Arnold Schwarzenegger zagrał w takich filmach jak: Conan Barbarzyńca, Terminator, Conan Niszczyciel, Komando, Predator, Czerwona gorączka, Bliźniacy, Pamięć Absolutna, Gliniarz w przedszkolu, Prawdziwe kłamstwa, Junior, Świąteczna gorączka, Batman i Robin, Niezniszczalni.

arnold schwarzenegger

Redakcja nowa.tv
date_range 8 lutego 2017 schedule 15:25