24h online
Anina. Wszystko o filmie źródło: MonteCristo International Entertainment LLC.

Anina. Wszystko o filmie

Tajemnicza historia sympatycznej 10-latki

Animowana historia małej Aniny, która wspólnie ze swoją największą rywalką, musi podjąć trudne wyzwanie. Powierzone im zadanie jest bardzo osobliwe. Czy dziewczynki, które na pozór nic nie łączy, zdołają wykonać misję?

Anina Yatay Salas jest 10-latką z burzą rudych włosów. Jej największe zmartwienie to własne imię i nazwisko, które tworzy palindrom – czytane od przodu i od tyło brzmi tak samo. Z tego powodu dzieci w szkole bardzo dokuczają dziewczynce. Największym wrogiem Aniny wśród rówieśników jest Yisel. Pewnego dnia między koleżankami dochodzi do bójki na boisku. Zostają wezwane do dyrektora i muszą liczyć się z konsekwencjami swojego zachowania. Kara, którą dostają jest bardzo niespotykana.

Dyrektor wręcza im zapieczętowane czarne koperty, których przez tydzień nie mogą otworzyć. Niecierpliwą Aninę dręczą koszmary i niepewność. Razem z Yisel próbują wszelkich sposobów, aby dowiedzieć się co zawierają tajemnicze koperty. Rywalki lepiej się poznają i zaczynają rozumieć, że mają ze sobą wiele wspólnego. Razem przeżyją niesamowite przygody, zmierzą ze wspólnymi wrogami i własnymi uczuciami, aby w końcu odkryć, co tak naprawdę liczy się w życiu.

anina

film animowany

Redakcja nowa.tv
date_range 5 grudnia 2016 schedule 16:03